FIV Turcia - 7

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Turqoise hai hai cu vesti minunate!!!;
Doamne ajuts!!;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Manny,
Turqoise, mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploaiedevara spune:

Neata!
turqoise, pentru beta mare astazi

toate fetele, fara exceptie! Se anunta o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Neata dragelor

Nanne, Nelay si Many-bani si multumesc mult pentru info.
Nanne ma bucur ca a iesit totul ok. Sigur si urmatoarele vesti vor fi la fel de bune.
Intradevar pt cel nou de la MedLife a fost si recomandarea Dr-lui meu Ginecolog. Trebuie sa fac in sapt 9-10 bHCG si pappa si apoi sa merg la eco in saptamana 12. Mi-am facut programarea la Medlife la d-na Dr. Steriu (tot recomandarea Dr Gineco) fix in prima zi de sapt 12.
Turqoise te asteptam cu beta mare, mare.

Hatice, Velvet, Ploaie, Ciuripica va doresc cat mai curand sa anuntati beta mare.

Vreau_bebelsi iti doresc cat mai curand un beta mare.
Eu imi doresc si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata

cristina multumesc mult.succes la eco!

nanne felicitari!

turquoise o beta grasana!

numai vesti bune sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Pe noi nu ne intereseaza culoarea caruciorului momentan, am mai zis si o mai spun! De fapt, daca e sa il achizitionez, o sa cumpar verde, ca se vede si e la moda
Am spus asta doctorului, a vazut ca nu am insistat pe subiect si nici nu a zis nimic cand am vazut imaginile 4D (care sunt super)

Ecografia nu este pentru aflarea sexului copilasului, ci pentru a vedea daca fatul se dezvolta sanatos!
Este asa de frumos sa nu stii si sa auzi la sfarsit ca e baietel sau e fetita, ca nu as vrea sa rup aceasta magie!
Eu imi iubesc bebele acum ca are 6,28 cm, ce conteaza ca vine cu o prunica sau o bananica

A, si chiar de aflu, tot nu am sa anunt! Sa fac si eu o surpriza celor dragi!

Cristina, nu stiu cine este Dr. Steriu, insa Dr. Raduleascu - Botica este trainuit si se afla pe lista FMF. Uite un articol aici

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui nanne16

Pe noi nu ne intereseaza culoarea caruciorului momentan, am mai zis si o mai spun! De fapt, daca e sa il achizitionez, o sa cumpar verde, ca se vede si e la moda
Am spus asta doctorului, a vazut ca nu am insistat pe subiect si nici nu a zis nimic cand am vazut imaginile 4D (care sunt super)

Ecografia nu este pentru aflarea sexului copilasului, ci pentru a vedea daca fatul se dezvolta sanatos!
Este asa de frumos sa nu stii si sa auzi la sfarsit ca e baietel sau e fetita, ca nu as vrea sa rup aceasta magie!
Eu imi iubesc bebele acum ca are 6,28 cm, ce conteaza ca vine cu o prunica sau o bananica

A, si chiar de aflu, tot nu am sa anunt! Sa fac si eu o surpriza celor dragi!

Cristina, nu stiu cine este Dr. Steriu, insa Dr. Raduleascu - Botica este trainuit si se afla pe lista FMF. Uite un articol aici

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3


Nanne draga mea, eu am zis de culoarea caruciorului cand vrei si esti tu pregatita sa ne spui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Many

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Nanne multumim mult pt articol
Many,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Turqoise hai cu beta mareeeee

Mergi la inceput