Stelute de iulie-august 2013 (58)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Si eu sunt fan poze, dar eu sunt cea care le face. Si de multe ori asa ma oftic, ca ma trezesc ca eu n-am nicio poza de la un eveniment sau cand vreau si eu o poza trebuie sa ma rog de unul si de altul si imi trece tot cheful. S-au obisnuit toti ca eu sa stau cu aparatul in mana. Bine, e adevarat ca imi si place. Mi-ar fi placut sa fac niste cursuri de specialitate, dar n-am reusit. Poate o sa pun niste poze care mi se par mie mai reusite. Dar, oricum, parca as vrea si eu din cand in cand sa se ocupe cineva si de poze cu mine.

Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) si 22+

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Si eu sunt fan poze. Imi place si sa fac si sa mi se faca. La un eveniment stresez pe toata lumea. Mie imi paretare rau ca nu am scula buna si ma oftic ca nu-mi ies pozele.

Apropo de poze cu burtica la vedere. Am facut si eu cateva, dar astept sa prind laptopul disponibil sa le descarc. Si apoi postez si eu.


Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Adriana, multumesc!

Doxy, am luat L, si e fff elastica, pot sa o mai port ceva timp de acum incolo. XL era fff mare.

Acum 2-3 sapt am fost la TinaR si am luat 3 rochite,...trebuia sa merg la un botez si aveam nev de 1, dar a fost promotie si am luat 3
In fine, printre ele si cea verde cu buline.(eu sunt mare fan buline, ati observat si caruciorul, da?)
Cand am luat-o era larguta bine.Si zic...lasa, ca o port cand se face mai frumos afara...dar aseara a fost ziua unei pr si am imbracat-o.Sotul s-a chinuit ceva sa traga fermuarul...asa ca o mai imbrac max o sapt si gata...
Concluzia: ne trebuie materiale meeeega elastice, nu din astea batoase, desi astea arata cel mai bine.

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Am inteles Bobitza, merci! Hai ca ma pun sa ma uit pe site la TinaR, vad ca au si on-line.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doxy

Am inteles Bobitza, merci! Hai ca ma pun sa ma uit pe site la TinaR, vad ca au si on-line.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia




Cum plimbam noi microbul shoppingului de la una in alta...

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Ajutati-ma si pe mine si spuneti-mi cum puteti sa stati la birou atatea ore. Eu chiar simt un discomfort, in lateralul burtii...parca ma arde ceva. Nu mai zic cum se agita bb continuu, cred ca nu-i place deloc.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 23+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Am mancat, mi-e sooomn.
Fac schimb de poze cu burtile la vedere, cu colegele. :))
Suntem 4 gravide.

Elena & Denisa (26.10.2004)
24 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Fetele, ce faceti, v-ati ascuns?
De ce nu mai vb cu mine?

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Ajutati-ma si pe mine si spuneti-mi cum puteti sa stati la birou atatea ore. Eu chiar simt un discomfort, in lateralul burtii...parca ma arde ceva. Nu mai zic cum se agita bb continuu, cred ca nu-i place deloc.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 23+ , bb2




Eu sunt nebunaaaaaa..la munca ma odihnesc. Acasa dau in gat cu treaba. Deci prefer statul la birou.

Elena & Denisa (26.10.2004)
24 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Va invit la oua ochiuri cu ceapa verde si sunca


viitoare mamica de hocheist 20+ Lóránd

Mergi la inceput