Stelute de iulie-august 2013 (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Citat:
citat din mesajul lui doxy

Bobitza unde e magazinul asta Reserved, ca poate o rog pe prietena mea sa-mi ia ca vine in w-end la Iasi.
Asta e rochia? http://www.reserved.com/en/collection/woman/dresses/W2848

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia




Da Doxy, asta e!
Eu am fost in Carrefour, dar magazinul se afla si in mall-uri.


18+ "Minunica"


Cred ca si in mall in Iasi acest magazin, Doxy.
Daca nu, pot sa ti-o iau eu sapt viitoare si ti-o pun prin curier

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Andra cred ca poate sa intre si taticul, al meu nu a intrat pentru ca el e tare sfios asa, dar nu ne-a zis nimeni ca nu poate intra; eu ziceam ca e un monitor mareee afara si pentru spectatori (poate mai vine si bunica/bunicul etc.)

Bobitza mersi
Vad ca numai eu si Diana ne-am incumetat sa punem poze nud; mie oricum mi se par divine pozale cu gravidute nud

Happy Mom si S24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27


Eu o sa va bat daca nu va faceti poze ca sunteti "pufoase" si "mari" si "elefantele"...Asta e ideea in sarcina! Faceti poze! nu trebuie sa le aratati la toata lumea ci sa le aveti voi amintire. O sa ajung sa imi pun poze in fundul gol poate va faceti curaj.

24+
viitoare mamica de Medeea


Te provoc, Diana!!!

Happy_Ama 23+ si Eva



Eu nu as face una ca asta...mai ales dupa ce am citit mesajul de la P. cu gmailul...cine stie pe unde ajung aceste poze...

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Ama nu mai am mult. Daca nu acum atunci cand?..dupa ce nasc ? atunci o sa fiu si mai paranoica cu pozele daca nu imi accept corpul incet incet si nu accept ca se schimba. Atunci ce o sa fac? O za refuz sa imi fac poze cu copilul meu nou nascut ca am falcute?.. nu! o sa imi fac poze asa falcoasa si o sa ma distrez de ce fata am dar o sa se vada in ochii mei cat sunt de mandra de ce copil minunat am!
Fericirea se vede in ochisori kg de pe fund se vad mai mult de noi!
Yvy cred ca anca_toma avea niste poze nud f frumoase de la prima sarcina

24+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

si eu vreau poze cu burtica goala, asa, mai artistice...dar sa maI creasca putin sa fie ca a lui Yvy
Macar pt arhiva personala...

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Bobitza nu zic sa umplem net-ul de ele dar sa facem ca o sa regretam mai tarziu. Eu nu sunt fana poze in general si nu sunt fotogenica decat in anumite conditii. Dar asta mi se pare o perioada care merita documentata indiferent de transformari.


24+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui diana_popa27

Bobitza nu zic sa umplem net-ul de ele dar sa facem ca o sa regretam mai tarziu. Eu nu sunt fana poze in general si nu sunt fotogenica decat in anumite conditii. Dar asta mi se pare o perioada care merita documentata indiferent de transformari.


24+
viitoare mamica de Medeea


Diana, eu sunt cel mai mare fan poze in viata....am peste 200 de GB.
Nu sunt narcisista, dar imi place sa imortalizez momentele importante....si de ceva timp am inceput sa le si printez, le am si in albume, nu pe toate, evident, am facut o selectie.

Apropos, daca va intereseaza, vedeti ca e oferta la Domo pe site din partea celor de la Cewe fotocarte, care fac poze printate, la 0,19 Ron bucata. Adica o mie noua sute lei vechi....super profitabil.
Eu ma apuc sa selectez si mai printez cateva.


Va pup!

18+ "Minunica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Salutare,

M-am mai apucat o data sa scriu, dar intre timp m-a sunat sotul, ca trebuie sa alegem culorile pentru pereti si am stat o ora la telefon degeaba. Asa, unu hais si unu cea, nu avem amandoi in fata acelasi lucru... ooofff, ma doare capul, nu mai pot si tot n-am ajuns la o concluzie definitiva.

Bobitza, este tare draguta. Si iti sta foarte bine in rochita cu buline.
Dariana, acum am vazut ca ai pus poze. Se pare ca numai fete frumoase sunt pe aici.

In legatura cu numele, sora mea are doua, eu am unul. Nu m-a deranjat niciodata. Eu sunt pentru un singur nume. Mi se pare ca al doilea complica lucrurile, mai ales din punct de vedere administrativ, dar nu numai. De exemplu, daca sunt mai multi copii in clasa cu acelasi nume, cei care au doua nume sunt de obicei strigati dupa al doilea nume, pe care in alte ocazii nu il folosesc. Mi se pare derutant pentru copil. Iar daca e sa fie doua, iarasi mi se pare mai practic sa fie primul cel folosit. Eu am multe exemple de colegi care au doua nume si cand s-au angajat aici, a fost preluat automat primul nume de catre cei de la personal si au e-mailul, numele dupa care sunt cautati etc, cu numele pe care nu il folosesc, pentru ca era primul. Sper ca nu am suparat pe nimeni. E strict parerea mea. Pe de alta parte, e adevarat ca sunt combinatii de nume care suna foarte bine.

Adriana, mama lui Alexandru (17.09.2010) si 22+

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Diana eu stau cu ochii numai in sanii tai.

Elena & Denisa (26.10.2004)
24 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Bobitza . Pe net nu gasesc ca ar fi magazin si in Iasi. Vine sambata la Iasi o prietena care sta in Bucuresti si o s-o rog pe ea, poate are timp sa-mi ia. Tu ce marime ti-ai luat? Eu port de obicei 38-40 (M sau L) in functie de firma... Asta cand aveam 60 kg la 1,62 ai mei. :)
Pe 1 martie mi-am luat o rochita de la Mottivi cred ca era 42, imi e un pic mare dar trebuia sa-mi incapa si burta.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 24+ Letitia

Mergi la inceput