Stelute iulie-august 2013 (55)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Gata, dau o fuga si eu la o matusa sa vad cum stau cu tensiunea ... ca ma speriati!

Olimp, de la H&M am luat rochita ... mai am una mai inchisa, dar e cu maneca scurta ... abia astept s-o port si pe aia ... restu sunt tricotate ... am vreo 6-7 din acelea

Ama, eu tare mare-mi vad burtica ... ale voastre le vad asa finute

Paula, mult ai patimit si tu cu racelile ... ba tu, ba puiul tau ... Cred ca esti la concurenta cu Amalia ... pup toti bolnaviorii (mai de la distanta sa nus e ia), ca sa se faca bine

19+ Miruna


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit
FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Paula multa sanatate lui Raul

Monicaa cu placere, daca sunt nelamuriri poti intreba.


viitoare mamica de hocheist 20+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

Apropo de cafea, eu nu beau in general, nu pentru ca mi=ar fi interzis cineva, ci pentru ca nu am dobandit obisnuinta asta. Sotul bea doar la servici, asa ca se intampla sa cumpar cafea ca stiu ca imi vin oaspeti si sa uit sa=i servesc. In schimb le ofer suc, prajituri si altele, dar cafeaua cumparata special o uit!

Andra 22+ cusi mami de Alexandru (27 ianuarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

cris nu te panica tensiunea nu e molipsitoare , glumeam dar daca te sti cu musca pe caciula e bine sa fii atenta ..super rochite..

monica substanta activa este cu siguranta aceeasi , este singurul medicament de tensiune acceptat in sarcina ,si eu iau 125 mg dimineata si 125 mg seara , mi-a explicat atat cardioloaga cat si dr gine ca este singurul medicament care nu influenteaza fluxul sangvin intre mama si fat ...eu iau de la 13 saptamani.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

andra nici eu nu am baut niciodata cafea si nici sotul nu bea , avem in casa pentru musafiri , vai si de cate ori uit sa-i intreb daca doresc ...dar de ceva dulce nu uit caci am si mie imi plac dulciurile




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

buna fetelor! :)


Ama foarte dragutze hainutzele. Scrie pe ele si cati cm ca am vazut ca pe unele hainutze sunt trecuti cm si nu lunile.

Stefana si eu mi-am luat perna de gravida/alaptat de la targ cu bilute, dar n-am reusit sa gasesc care-i pozitia ok sau cum trebuie sa stau.

Amalia, jos palaria pentru tine. Abia asteptam sa-ti vedem minunile.



22+ de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Am pus si eu 2 pozici cu burtica dupa baitza cu cremuiala cu tot

23+ David
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fetelor mie mi a facut nasa pernuta de gravida a luat tiparul de la o perna a unei cunostinte si a umpluto cu bilute de poliester decand o am nu ma mai doare spatele deci a costat toata afacerea 15 euro

amalia tsakoniati
23++ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

Amalalia, spune-i nasei tale ca mai ai vreo....X prietene gravidute care au nevoie de perna. Sa vedem, se baga? Doar invidia din mine vorbeste acum, ca eu dorm cu o perna de la canapea intre picioare!!!!Deocamdata ma descurc asa, nu stiu mai tarziu cand mai creste burta,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

amalia se vede ca ai stofa de afacerista , eu mi-am facut din 2 perne lungi le-am bagat intr-o husa mare si am un carnat ce il calaresc toata nopatea

dana ce burtica adorabila...si cremuita




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

24 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput