Copilul isi surprinde parintii facand dragoste :)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

Poi la mine de ex se poate aplica practic ... Am musafiri si ne intalnim direct la piscina coafura rezista .. Sau pe la noi orasul si plaja sunt despartite de un bulevard ...vara circula multa lume in chiloti pe aci doar la carrefourul din centru Nice lui care e la vro trei km de plaja am vazut semn cu umblatul in chiloti interzis

Copiii mei admira in voie minunile naturii persoane de varsta a 3 a care isi taraie pieile topples , silicoane ce a dat Domnu na singura regula la noi la piscina e sa nu vii imbracat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Eu nu spun ca stau asa benevol in fata musafirilor, dar daca sunt nevoita sa o fac, sau surprinsa din greseala, nu simt jena sau rusine (rusine??!).
De exemplu odata cand eram la tara am cazut si m-am zgariat rau pe umar si spate. Barbati-miu mi-a taiat tricoul, apoi am plecat la urgente, impreuna cu cuplul de prieteni care era la noi, in sutien (unul normal, de licra cu dantela). Nu suportam ceva pe mine pentru ca ma ustura ingrozitor, si asa am stat pana am fost curatata si pansata. Ei bine credeti ca am simtit ceva fata de faptul ca eram in sutien?? N-am simtit nici ca prietenii nostri au remarcat ca ar fi ceva nepotrivit.

Normal ca respectam niste conventii sociale si ne imbracam, dar daca se intampla, din accident, sa fim surprinsi cu mai putine haine, sa-ti fie rusine? Mie mi se pare aiurea rau. Pai la sala, in vestiar, nu va dezbracati in lenjerie? La doctor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Ba io simt rusine, inclusiv la doctor. Am chiar o experienta nu tocmai placuta pentru cei 16-17 ani ai mei de atunci.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia

Da'eu cred totusi ca aveti copiii mici...de va da mana sa dormiti dezbracati.


2 ani 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Mamaaaa, ce elan si-a luat subiectul

Fiecare isi stabileste niste limite de pudicitate si atata timp cat si ceilalti sunt OK cu acele limite nu vad care e supararea. Eu am defilat cu pieptul gol in fata socarei mele prima luna de alaptare sau mai bine si a fost foarte ok - am trecut peste ideea ca ma vede sexoasa () ca in momentul ala era doar laptoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Cantacioasa Bijou o arata la toata lumea in direct la tv. http://www.proarges.ro/index.php/magazin/tvr-amendata-pentru-cantareata-fara-chiloti-de-la-loto-video.html
Deci despre ce vorbiti voi aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

nu pot pentru ca sa o las pe ioana pos sa isi ia toate rosiile,le impartim frateste.

tata se interneaza de urgenta si ii cere lui giner-su o pijama.replica sotului:de piele naturala,ca alta n-am.
nu folosim.
a fost doimaisiti, dupa ce am fost vamaioti, acuma mergem la Vadu.

Ianu nu are dileme.si nici nu cred ca o sa aiba.
iar nepotelul meu, ma respecta f mult si ma iubeste la fel,chiar daca a mers cu noi si la 2 mai si la Vadu.

in casa,stam decent imbracati,dar textila cand dormim este repudiata clar.de ambele parti.
dormim inveliti,Inau e un strumf echilibrat,normal.
le va afla pe toate la timpul lor...........fara decadenta,dar si fara puritanisme.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

da mai adorm dezbracata, ma mai schimb in fata lor, mai fac baie cu copilul pescuind rate in cada langa mine , le fac baie impreuna pentru ca sunt majoritatea timpului singura si le am facut baie asa din prima zi cand am ajuns acasa de la spital ;stiu ce are unul si celalalt acolo ... privesc cu fascinatie cand prietena mea isi alapteaza bebelusul la noi in dormitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Ah, si Daria mai face anatomie pe corpul meu... Atinge, trage, compara...

Acum zice ca bebelusii se nasc prin buric...

Stie de diferenta anatomica dintre femei si barbati, da' nu cred ca intelege cum a aparut aceasta diferenta. Spun "nu cred" pentru ca l-a intrebat pe ta-su cine i-a taiat lui pruna, de n-are.

Ioana_Pos, pentru tine postez o chestie de ras la topicul cu perlele Dariei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Ba io simt rusine, inclusiv la doctor. Am chiar o experienta nu tocmai placuta pentru cei 16-17 ani ai mei de atunci.





Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.








Exact, in mod special la doctor, unde intra ca pe camp tot spitalul (de stat, evident), sau tin usile deschise larg la cabinete, se holbeaza cinspe mii de persoane care n-au treaba cu medicina la tine etc etc etc. Imi povestea o prietena ca a intrat peste ea, in cabinet la gineco o ruda (barbat) de-a doctorului si au stat de vorba pe chestii de familie fix cat a durat consultatia. Pai sa nu maturi podelele cu ei?
Asta asa...chiar daca e cumva cam offtopic.

Mergi la inceput