Copilul isi surprinde parintii facand dragoste :)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Nu inteleg ce problema este sa te surprinda copilul (de orice varsta) dezbracat! E un trup omenesc gol, nu defilam asa dar nici n-o sa ne ferim de copil daca iesim goi de la dus si ne ducem spre dulap sa ne luam chiloti...

Nu ne-a surprins niciodata pana acum in actiune, nu-mi dau seama cum m-as simti dar sigur n-as face o tragedie din asta. Am noroc ca are un somn profund...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Dar fata de altii din familie? Parinti, socri, frati aflati in vizita? Adica de fapt as vrea sa stiu daca exista o limita, sau nu e nicio limita cata vreme e in casa proprie, cu ai tai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia

Dar fata de altii din familie? Parinti, socri, frati aflati in vizita? Adica de fapt as vrea sa stiu daca exista o limita, sau nu e nicio limita cata vreme e in casa proprie, cu ai tai.


Nu intentionez mai niciodata sa apar goala in fata cuiva (desi recunosc ca de mama si de soacra-mea nu ma feresc deloc) insa daca sunt surprinsa dezbracata nu sar in sus. Nici eu n-am lesinat cand l-am surprins pe socra-miu, nici el.. se poate intampla si chiar nu inteleg care e problema? Ma refer la nud. In lenjerie pot sta in fata oricui si asta chiar nu mi se pare nicio scofala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Recunosc ca eu m-as simti chiar foarte stanjenita sa-l surprind pe socra-miu gol. Ca faci sau nu din asta un caz, e o alta poveste, nromal ca la varsta asta nu mai faci niciun caz, ce caz sa faci.

Dar daca m-ar surprinde soacra-mea goala, evident ca mi-as cere scuze si nu mi s-ar parea ceva normal.

La fel cum nu mi s-ar parea normal ca fi-imea sa dea cu ochii de vreun barbat gol (fie el tata, sot al meu, ce-o fi) si respectivul sa nu-si ceara scuze pentru asta. In mod normal iti iei haine de schimb la dus si nu traversezi casa gol pusca, pe motivul ca nu ai nimic de ascuns. Bine, poate nu ai de ascuns, dar nici de aratat. Pe cat poti, ascunzi fata de altii, nu? Altfel ce nevoie mai avem de haine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Hai ca nici in lenjerie intima n-as putea sa stau relaxata in fata oricui (bine, cum adica a oricui?)
Nu stiu, mi se pare mult prea intim...poate cu mama, sora-mea n-as avea chiar probleme. Dar pentru oricine altcineva - m-as duce sa ma schimb, clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Dap, de acord cu Iulia. Nici eu nu le prea am cu Woodstock-u', flower power, nuditatea e normala, ca si sexul, return to innocence, Adam & Eve si alte alea. Eu- mai de la Ram asa...
Nu m-a surprins Laur pana acum in ipostaze ciudate si nici nu mi-as dori. Noi oricum incuiem usa. Cel mai safe. Mai incolo mai vedem. Oi gasi eu unde sa-l trimit prin vecini dupa "o mana de faina", ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

Eu nu inteleg care e diferenta dintre lenjerie intima si costum de baie la plaja cum stam in fata a sute de oameni in chiloti basca si fara sutien chilotu e tot chilot sutienul acopera aceleasi chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@

Eu nu inteleg care e diferenta dintre lenjerie intima si costum de baie la plaja cum stam in fata a sute de oameni in chiloti basca si fara sutien chilotu e tot chilot sutienul acopera aceleasi chestii

https://picasaweb.google.com/111356891978087779654/HikyBird# "...Poti descoperi inca in minunata viata a animalelor profunde semnificatii si nu de putine ori, adevarate valori etice si morale de comportament..." Constantin Mihailescu




Bine Cristinuca, chiloti si sutien n-o fi o diferenta (desi tu ti-ai primi musafirii asa, in chiloti si sutien?)
Dar in pielea goala poate totusi e o diferenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Al meu e de parere ca dormitul fara haine al femeii ucide, in timp, cheful de sex. Pentru ca barbatii sunt... atrasi (starniti sexual) de ideea de descoperire. Ori, daca trupul e mereu gol...

Mi s-a intamplat sa ma surprinda soacra-mea fara sutien. Maaamaaa, ce rusine pe mine! M-a surprins si in chiloti de cateva ori, da' mi-am cerut scuze si asta a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Daca deschizi usa cuiva in costum de baie sau in lenjerie intima, e tot aia.

Dar nu e tot una sa porti costum de baie la plaja(unde toata lumea face asta) sau sa porti lenjerie intima in fata acelorasi straini. E chestie de peceptie, zic.

Mergi la inceput