Copilul isi surprinde parintii facand dragoste :)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

In camera ei. Pana vara trecuta (2 ani si 1-2-3-4 luni) oricum nu observa... pasaroiul (e cuvant unisex la ea). Din fericire e cam tot atat de delicata ca si trenurile din Romania si mai da si semnale acustice inainte sa o ia spre camera noastra. Plus ca, sa nu radeti, vara dorm dezbracata dar acoperita cu un cearceaf subtiiiire de tot . Deh, tacneala fiecaruia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Si eu am aceiasi opinie ca fetita Ioanei, nu doar ca e prostut e prost de-a binelea pasaroiul, de da in toate gropile pe care le intalneste, fara nici o discriminare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui larasarit
da in toate gropile pe care le intalneste, fara nici o discriminare

Mare grija! Caci soselele de pe la noi sunt pline de gropi. Mai ales soseaua de centura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Bleah la ideea dormitului dezbracat? Pe bune? Bleah?

Eu nu stiu ce va atirna voua, dar mie si sotului nu ne atirna nimic ... ma rog, lui i-ar mai atirna niste una alta ... dar nu vad ce e bleah?! Ia incercati o saptamina si va spun eu ca nu va mai intoarceti la pijamale. Cearceafuri curate si calcate, o pilota calduroasa, un corp cald linga tine ... Eu una nu mai pot dormi altfel. Cind nu e sotul acasa dorm si cu pijama, si cu sosete si tot mor de frig singura in pat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui larasarit

Si eu am aceiasi opinie ca fetita Ioanei, nu doar ca e prostut e prost de-a binelea pasaroiul, de da in toate gropile pe care le intalneste, fara nici o discriminare


Larasarit ti-am dat ceva sa citesti. Ai citit? Care e planul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristoiu

Bleah la ideea dormitului dezbracat? Pe bune? Bleah?

Eu nu stiu ce va atirna voua, dar mie si sotului nu ne atirna nimic ... ma rog, lui i-ar mai atirna niste una alta ... dar nu vad ce e bleah?! Ia incercati o saptamina si va spun eu ca nu va mai intoarceti la pijamale. Cearceafuri curate si calcate, o pilota calduroasa, un corp cald linga tine ... Eu una nu mai pot dormi altfel. Cind nu e sotul acasa dorm si cu pijama, si cu sosete si tot mor de frig singura in pat.


Ideea ca am dormit si asa ....multi ani in urma dar asta cu mult inainte sa raman gravida.....acum neeeee
Eu kg in plus....am tot reincercat daca nu ma acopar pana la gat nu fac nimic.....si tot imbratisati dormim,dar eu nu si nu....
Acum am ajuns sa zic bleah....nah batranetea.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Da'eu cred totusi ca aveti copiii mici...de va da mana sa dormiti dezbracati.

Sau e ok sa umbli asa prin casa (fie si doar pana la baie) cand ai poate un flacau de 15 ani? sau sa umble tata dezbracat, cand ai o fetita de 12 ani?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Iulia avem o familie de amici,au un baiat,acum e mare(are 20 de ani,tacsu lucreaza in politie,si cand vine sau venea acasa ca asa a fc o viatza se dezbraca ramanea in chilotii,eventual si un tricou,,,daca e rece.
Maicasa la fel....un flu-flu usor...si gata si ea lucrand in politie(ei spun ca li se trage de la uniforma ca o urasc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Pai hai, ca sta tatal in chiloti cand au un baiat (si nu vreo fata), parca nu e asa un capat de tara.

Mai grav mi se pare cand parintele de sex opus este surprins "naked" sau chiar si in chiloti...(desi cu chilotii e discutabil, ca oricum si la plaja te vede tot intr-un fel de chiloti);

si daca la aia mici mai merge cu textul cu pasaroiul cel prostut, la cei mai mari nu cred ca e chiar la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Pai si masa e flu-flu rau....intelegi,si are, a avut baiat in casa.....adica un maieu mai lungut si chilotei.
Cand ne ducem la ei ...sunam..si apoi intrebam cum stam cu nudurile.?..cel putin barbatimiu asteapta semnal de la mine ...sa intre sau nu.

Mergi la inceput