Copilul isi surprinde parintii facand dragoste :)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Nu ni s-a intamplat pentru ca al meu copil nu se trezeste "discret"... se face auzit... tropaie pe scari deci avem timp de "impachetat".

In schimb eram destul de mare cand am intrat peste ai mei. Ne uitam cu totii la un film si deodata ei au dispatut subit. Trece un timp... Incep sa ma intreb cu frate-miu unde ar putea fi. Ma duc eu, "mai mare", la sufragerie si deschid usa... Pe jos, tata peste mama... in actiune. Am inchis repede usa si mi-a fost o rusine... In seara aia mi-a tinut taica-miu teorie cu batutul la usa... despre activitate nimic.
N-am ramas marcata... dar nici o imagine placuta nu e. Deci mai bine folositi cheia.

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Acuma incepe cearta...
Tema:
Cum sa facem sex cand copilul e acasa...
Raspunsuri:
...
...
...
...
...
...
x
x
x
x
...
...
...



Ba nu incepe nic`....cel mai bine e la mine..in weekend merge fiica-mea la bunica...si avem timp loc si tihna...i-haaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Spor la treaba.
Poate ii faceti un fratior celei mici. De ce nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu le-am trait pe amandoua ...normal, se putea sa-mi scape mie ceva ?

Pe ai mei i-am surprins cand aveam vreo 15-16 ani, deci m-am prins bine ce fac ... mi s-a facut o greataaaa, nu pot explica de ce, dar nici acum nu ma pot gandi la ai mei facand dragoste. In capul meu vor ramane mereu ca niste discipoli, nu mi-o pot imagina pe mama in lenjerie intima seducandu-l pe taica-meu si dand din gene, nici sa ma bati.
Cred totusi ca la 15 ani aveam o parere foarte confuza despre sex, pentru ca imi aduc perfect aminte ca a doua zi m-am dus afara in fata blocului si am spus la toata gasca ca voi avea un fratior ... copiii s-au dus acasa si au spus parintilor lor si acestia i-au felicitat pe ai mei . Mie nu mi-au dat niciodata nici o explicatie, nu stiu insa cum au explicat vecinilor acel zvon ...

Si desigur ca am trait si experienta cu fiu-meu intrand peste noi ... usa trebuia sa fie incuiata, este datoria mea sa incui usa si nu stiu de ce in ziua aia nu era incuiata . Moamaaa, ce mi-a facut barbata-meu dupa astaaaaa ...
Ca sa revin, eu nu i-am vazut fata lui fiu-meu, mi-am tras patura peste cap si am asteptat sa cada cerul pe mine ... barbata-meu insa s-a uitat la el, l-a mai si intrebat ce vrea ...si fiu-meu (7 ani) a spus doar "yuuuuuuuu ..." adica un sunet tot de scarba si a plecat fara sa intrebe nimic. Subiectl nu s-a mai dezvoltat in casa, el nu a intrebat ce faceam si noi ne-am facut ca ploua ...
Intamplarea imi aduce aminte de alta senzatie neplacuta - ne-am oprit brusc, neterminati si desigur ca dupa n-am mai avut chef de nimic ...

De atunci, cand incui usa la dormitor, trag si de ea ca sa fiu sigura ca e incuiata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buflea,
poate o sa va aminteasca peste 20 de ani de intimplarea asta...
pe fica-ta ai intrebat-o daca i-a povestit ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Si eu mi-am surprins parintii cand aveam vreo 8-9 ani si nu am ramas cu nici o trauma. Au fost putini fastaciti, desigur, dar au reactionat foarte natural si simplu fara sa faca caz din asta. Asa ca nici eu nu am facut.

Desi pana la varsta respectiva nu imi dadusera detalii despre sex propriu-zis, dupa cum era de asteptat de altfel, intotdeauna mi-au prezentat asta ca fiind ceva frumos si cu afectiune care se intampla natural intre 2 oameni ce se plac. Consider ca viziunea asta m-a ajutat foarte mult sa cresc cu o atitudine sanatoasa fata de subiect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia


Hai, cand ai copil pana in 2-3 ani....sa zicem ca nu intelege, e mic. Insa peste aceasta varsta eu chiar nu-mi dau seama cum stau unii asa relaxati...


Nu m-as baza pe asta. Azi dimineata a intrat sa faca pisu si tati facea dus. Ractia a fost: "ce pasaroi prostut ai" Deci stie ce e chiar daca nu a mai vazut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos
Reactia a fost: "ce pasaroi prostut ai" Deci stie ce e chiar daca nu a mai vazut.

... sper ca stie prost si e doar o impresie ?
Doar nu ai aprobat-o ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Nu am aprobat-o ca am ramas cam fara grai si eu si taica-su. Nu l-a mai vazut dezbracat de multisor. Dar memoria a functionat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Acuma incepe cearta...
Tema:
Cum sa facem sex cand copilul e acasa...
Raspunsuri:
...
...
...
...
...
...
x
x
x
x
...
...
...



Repede!

M-am amuzat serios, inca nu am fost prinsi .. sper sa nu se intample. Dar recunosc ca ma gandesc cateodata la asta si-mi piere cheful. Dar cum pana la prima tabara mai e de asteptat, ne descurcam cu datele pe care le avem.

Mergi la inceput