Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 ~41~

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monik86 spune:

Cosmy
Oana_nicole, bine ai venit! Mai povesteste-ne despre tine si bebe!
Be_one, pofta buna sa ai!
Deny, imi pare rau ca te-au stresat alea. Priveste partea plina a paharului - cel putin te-au bagat in seama La noi in Romania stii ca sunt multe cazuri in care pacientii sunt tratati cu indiferenta Sper sa nu patesc! Ma bucur ca ai rezolvat cu cardul ala, ai bifat si pasul asta! O sa fie bine! Acuma fuga la nani somnic pufos! Ce as m-as baga si eu la somn!

Noi cu ceaiul de fructe acum, asa inainte de pranz!

24+ cu Adelina Timeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

DEny.. uite asa se aranjeaza toate.
Am si eu niste analize specifice pentru hepatita (fiind purtator de vreo 10 ani) si ma programasera in aprilie... Cum le-am spus ca sunt gravida cum s-a facut un loc in saptamana care trebuia.
Cred totusi ca isi lasa 1-2 locuri libere pentru urgente.
E bine sa precizam sarcina ca sa nu ne stresam inutil.

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Oana bine ai venit! Sarcina usoara! Cum te simti? Unde nasti?
Deny per total vestile sunt bune, mai bine sa se agite doctoritele acelea decat sa te ignore, un consult in plus nu strica :)



32+ cu Vlad Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Vio ma bucur ca Dragos e bine, multa sanatate in continuare!

32+ cu Vlad Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns be_one spune:

Monik, am pofta de orice...si din pacate mananc toate prostiile, inclusiv o multime de dulciuri.
Azi se pare ca am pofta si de scris
Pentru cine vrea sa vada ce activitati va vor tine pe loc dimineata, peste vreo 2 ani, am pus niste pozici in album, asa, de amuzament

Oana mami de doua comori: Dimitrie (23.10.2004) si Ioan (11.09.2010) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_nicole spune:

cum fac sa apara la semnatura sexul si numele lui bebe?

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_nicole spune:

pt monik86 :sunt in saptamana 30 de azi incepand;am gasit forumul cautand liste cu primele cumparaturi pt bebe-Darius Constantin-care e cel mai dorit si mult mult asteptat in familie,dupa o prima sarcina finalizata prost,la 18 saptamani, anul trecut aprilie printr-un avort terapeutic din cauza unei malformatii incompatibile cu viata,dar se pare ca baietelul a vrut sa revina la noi ...(tot baietel era si primul).Pt cine m-a intrebat unde si cum nasc....la mat de stat Cuza Voda,natural sau cezariana ink nu stiu-le-am vazut pe amandoua cu avantaje dezavantaje(sunt medic si am avut stagii pe la maternitate)-nasterea naturala desi "in miniatura"am trait-o pe pielea meaa acum un an,ink nu stiu,dar asteptam sa vedem cat de grasun va fi bebe.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chicu09 spune:

Buna fetelor, sunt Crenguta si am o ciresica- baiat de iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Va salut si eu dragelor

Ma bucur tare pentru vesti bune de la fete, Vio sanatate lui Dragos, Fluturash vesti bune ai si tu impeortant este ca tu si bebelina sunteti bune, baga colectie de seriale ( dezbatem subiectul daca vrei )Deny ma bucur ca ai rezolvat si tu.

Toate felele sunetti cu vesti bune, asa sa fim de acum incolo .

Noi suntem bine, crestem bebe da la ficati (chiar si acum )si nu mai pot de dragul lui .

Abia astept weekendul sa mergem la targ si sper sa facem niste achizitii dragute .

O zi frumoasa va doresc

27 + Matei Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Buna fetelor...

Am reusit si eu sa imi gasesc putin timp sa va citesc..

Bun venit fetelor noi..Mai povestiti-ne despre voi, sa va cunoastem si noi

Felicitari fetelor cu vesti bune de la eco..Sa o tineti tot asa..

Vio, ma bucur tare pentru D ca a scapat de polipi..sunt tare nesuferiti..

Elyana, ce m-ai amuzat cu orgasmul..Dar cred ca ai dreptate, totusi..

Kabecka, sper sa te mai eliberezi si tu..stiu cum e sa fi super aglomerata..

Be_one, am vazut pozele..ce dragute sunt..

Eu trebuie sa ma apuc de facut o prezentare..nu am niciun chef...maine o sa incep iar conferinta ff devreme..o sa fie o zi tare luuunga..noroc ca terminam vineri mai devreme..
Pe mine ma incearca niste dureri de burtica(cred ca muschi/ligamente ceva)..Probabil e in crestere iaar..Sunt tare curioasa cat se face..oricum..in nici o luna mi se pare ca a crescut suuuper mult..Iar balonarea e din ce in ce mai nesuferita..

Tineti-mi pumnii sa imi iasa prezentarea..Nu ma prea simt in stare de asta acum..

Va pup si aveti grija de voi!







25+

Mergi la inceput