LMA!! Ghiocei martie-aprilie2009 *459*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumesc!!! O sa ma uit si eu dupa ele. Se mai pot gasi si cele din urma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Olga, de azi au inceput sa apara. probabil au mai aparut si anul trecut de are mare parte Silvi, dar eu asa am citit ca de azi apare cate o carte in fiecare saptamana. http://www.revistelelunii.ro/libertatea-16-carti-disney-si-cd-uri-audio/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Multumesc ,tuturor pentru urarile,primite pe toate caile.

Ma bucur ca am in jurul meu Oameni si astfel am reusit sa-mi fac zanuca fericita!

-dupa cum ati vazut pe Fb duminica a fost petrecerea cu copilasi,acasa .Pe tot psrcursul zilei a fost tot un zambet Isabella;iar dupa ce a primit toate cadourile....a declarat "sunt fericita mami"
-luni a fost super,dimineata l-am dus pe Bogdi la scoala ...iar colegii de cls a II-a i-au urat "la multi ani!"ea fericita i-a servit cu bomboane pe ei si pe d-le pe care le-a intalnit si au urat-o.La ora 13 am mers la gradi ...mi-a lasat indicatii"sa vii cu sacosa ca sa-mi cante copii".M-am executat la 15 am fost cu "sacosa"(asa a vazut ea la ceilalti copii) cu bombonele si suc .. cu Bogdi si cu aparatul de fotografiat.A fost f fericita caci a "stat in picioare pe scaun cum doar la gradi are voie"si i-au cantat colegii.D-na i-a facut o floare si i-a pus-o in piep.D-na directoare a adus coifurile...cealalta grupa mica i-au daruit o carticica "Filip"pt gradi.D-na azi i-a adus darul :un set de chilotei si-un baticut.
Cat de bucuroasa a fost nu va puteti inchipui...iar darul d-nei a bucurat-o enorm...cum ia vazut s-a si dezbrac si imbract cu ceea ce a primit

La multi ani si sarbatoritilor de azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Dodo, ma bucur pentru fericirea Zanucai.

PS...Tare ocupata ai mai fost, maica pe telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Floric apay cand ai sunat tu,vorbeam cu tata ...despre vizita lui la dr ....si-am tot vb vreo 30 min daca nu mai bine.Multumesc mult de urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata, nu a facut nimeni cafeaua? Pun eu, cine vreaaa????

Astazi Adela merge la Academia de Politie (in cadrul Scolii Altfel), sunt curioasa daca o sa-i placa, fiindca tot spune ca ea e face politista.

Ieri au avut concurs de sport, iar luni au fost la acvariul din Herastrau... de la acvariu a venit tare incantata, ca a vazut pisica de mare, "ca la Bunapesta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Nimeni nu bea cafea azi!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Nimeni nu bea cafea azi!?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa (05.04.2009) si Victor-Cristian (05.02.2013)


Ba da, io
Mai ai?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Am baut-o, dar mai fac!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!

Si eu vreau o cafea, sa-mi sara somnul del a vremea ploioasa de afara



Mergi la inceput