LMA!! Ghiocei martie-aprilie2009 *459*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Viiiiineeeeeee!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


La multi ani
Ianis Cezar,
ghiocel de Ela78
sa fii sanatos
si si parte de multe
placute.
Ela numai bine !



La noi de zici ca vine toamna...
va las cafa si si va doresc o zi cum o doriti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Dodo, multumim de cafea! Eu am baut deja, dar imi mai pun una!

La multi ani, Ianis!

Si fug la treaba, ca's organizator de evenimente!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Si eu vreau cafea !! Ne incadram si noi in trendul ploios, de care la drept vorbind m-am cam saturat , ploua intr-una de ieri dimineata !!

In alta ordine de idei, sunt bucuroasa ca miroase a wkd deja

Sa nu uitam ca avem si azi un sarbatorit :

IANIS

Ela, sa ai o zi minunata si te mai asteptm pe la noi cu povesti nemtesti ! tare ma bucur ce fain s-au aranjat lucrurile la voi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

La multi ani, Ianis!!!

si la noi ploua. Crina se bucura pentru ca merge cu cizmele de ploaie si umbrela

am ramas datoare cu un raspuns> cartile au mai fost acum un an sau doi, nu mai stiu, dar nu aveau CD. noi avem deja multe din ele, dar acum avem ocazia sa le luam si pe cele care ne lipsesc> Bambi, frumoasa si bestia...sper sa o atraga si CD-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi
l-a noi s-a oprit ploaia de ~o ora.

Azi la scoala altfel ,Bogdi,au avut de prezentat ceva ce mancat ce le place lor mult.Bogdi ar fi vrut sa prezinte sarmala dar nu am avut cele necesare sa fac sarmale pentru 24 de copii.Am facut impreuna "salam de biscuiti".A retimnut destul de bine ceea ce am facut in bucatarie.El/ei au rupt biscuitii in rest au stat in coasta mea.
Au mancat la dulciuri de-s lati....
ce aveam in program pentru maine,plantat flori,s-a amanat pentru o zi in care pamantul e afanat nu ca acum imbibat de apa.

Isabella la gradi azi avea in program sa viziteze o fabrica de paine...dar a vrut la praji la Bogdi ...deci a sarit ziua de azi.

Si Isabella se bucura cand ploua ,acum e trista caci numai are cizme de cauciuc ,caci i-au ramas mici...si-i jale mare

all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Adela a facut azi "opere" din materiale reciclabile, vad ca au aparut deja pozele pe FB. Si ei au maine "lucrari agricole", sa vedem cum o mai fi vremea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ada e in vacanta deja pt ca azi era programata vizita la Mac si maine teatru de papusi, Pinochio pe care nu doreste sa-l vada pt ca ultima data cand am fost, tot la aceasta piesa, am stat chiar in margine si actorii treceau pe langa noi cand intrau in scena asa ca vulpoiul a vrut sa faca o gulma (nereusita) si s-a prefacut ca-mi fura poseta , evident ca a trebuit sa plecam



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI Ianis!!! Sa cresti mare si sa fii sanatos. Ela te pup tare!!!

Am cumparat si noi ieri carticica si ieri copilasii (David si Chiti) au adormit ascultand povestea. Ne place, le cumparam si pe celelalte.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

LA MULTI ANI IANIS! Sa fii sanatos, sa ai o viata frumoasa si senina. Multi pupici mamicii si lui tati!

Mergi la inceput