LMA!! Ghiocei martie-aprilie2009 *459*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela78
Silvi, te-ai intors de la Paris? Cum a fost in delegatie?, sper ca nu prea obositor si ai avut timp si tu sa respiri, sa mai vezi cate ceva, sa le iei cadouri la cei dragi...


Noi sintem bine, mie mi-a mai trecut raceala. Saptamana viitoare e Pastele aici, vine mama in vizita, abia astept! Va zbura prima oara in viata ei cu avionul, e foarte nerabdatoare Vizitam pe aici prin München si vrem sa dam o tura si prin Italia, la Verona, Vicenza, Padova si Venezia. Mergem la o verisoara de-a mea acolo. Eu am mai fost de multe ori in Italia, pentru mine nu e nimic extraordinar, insa Dan viseaza la excursia asta parca ar sta acolo un an




Elena, mami lui Ianis Cezar (04.04.2009)


a fost foarte obositor, dar am umblat pana in noapte si am reusit sa vad cate ceva. problema a fost ca am mancat la un restaurant chinezesc cum am ajuns, si am facut un gen de indigestie, si nu ma simt bine nici acum.
sper ca vacanta voastra sa fie una minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani, Vladi! Sa fii sanatos si viata minunata.
Bianca, esti o mama fericita alaturi de copilul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani VLADIMIR

La multi ani LUCA

Sa aveti zile minunate, alaturi de cei dragi!

Va multumesc mult pentru urari , am petrecut tare bine, cum imi place mie mai mult,la plimbare si in drumurile noastre ne-am intalnit cu multi oameni dragi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Hello,

va multumesc pentru urari. Noi suntem bine.
Joi am avut petrecerea la gradinita
Sambata am fost la film impreuna, unul chiar 3D si ne-am destrabalt cu suc si pop-corn (am vazut The Croods).

Cand am ajuns la mama dupa film era gata si tortul. ne-a strans Vladimir pe toti si a zis:"hai, incepeti! cantati-mi la multi ani!"

duminica am ajuns inapoi la noi acasa si am adormit devreme. Astazi este la gradi.

Da, sunt fericita alaturi de el. ne intelegem mionunat si ne e bine:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

LA MULTI ANI !!!!
LUCA
Vladimir
Va pupacesc mult de tot si va doresc toata fericirea din lume, sa cresteti mari, frumosi si unici!!!
Aris si Bianca va pup si pe voi din tot sufletul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Haideti la o cafea ! sau un vin fiert la ce vreme e afara !

Chatonel, te-am visat azi noapte, petreceam de zor, iti venisera niste musafiti in chiloti doar si ma tot minunam ce moda si pe la voi in Franta tinand cont ca afara ningea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ela, vacanta placuta sa aveti !! tare ma bucur ca s-au asezat asa bine lucrurile la voi si baietii sunt fericiti !


Silvi, sa-ti fie de bine plimbareala la Paris , in interes de servciu , banuiesc, nu ?! am intrat aseara pe mail-ul comun dar nu am vazut mail-ul tau, mai caut diseara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Siiii sa nu uitam de minunatia de fata sarbatorita azi :

AMALIA

Sa fii sanatoasa fetita tare frumoasa si dragalasa !!! Alexandra , te imbratisez cu mare drag si iti doresc o zi minunata !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete,
se pare ca mirosul de vin fiert cu scortisoara si cuisoare m-a atras



La multi ani
Amalia
o zi plina de surpize placut
si multe

s]
Alexandra multi -ici si numai bine

Novus este trimis de gravidute....nik eu nu-l vazusem in prima faza


O vreme oribila la noi....
dar macar sunt multumita ca-mi este mult mai bine...,
si deja ma gandesc la party de duminica!

all


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna ziua la pranz...

M-am saturat de frig. Vreau narcise, pasarele care canta, lalele, 18-19 grade afara... Ce naiba de vreme e asta?

LA MULTI ANI ALEXANDRA!

LA MULTI ANI AMALIA!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput