Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

buflea, nu stiu cum se cheama, dar sigur e la CVS...ca am vazut cindva.

auziti, ref . la un formular...era optiunea:
son/daughter/child...cum adica child?...pai ori son, ori daughter?...sau se referea la gay?

pe cand lucram la payroll...aveam in sistem la sex, optiuni: male/female/other...colega mea mai nebunatica...se uita la poza din ID si daca i se parea suspecta...ridea si zicea ca il /o trece la other...(desigur ca nu facea asta.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alizee*

Iote la Buflea ca nu mai incurca allinta cu a_alinta, de cand mi-am schimbat nick ul.
Pardon, acum am citit mai atent: Buflea chiar le confunda rau. Buflea, ca sa-ti usurez sarcina recunoasterii userilor, mi-am schimbat nick ul in Alizee*, deci, allinta, NU mai exista.



Alizee*

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


drept sa spun si eu va confundam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alizee*

Iote la Buflea ca nu mai incurca allinta cu a_alinta, de cand mi-am schimbat nick ul.
Pardon, acum am citit mai atent: Buflea chiar le confunda rau. Buflea, ca sa-ti usurez sarcina recunoasterii userilor, mi-am schimbat nick ul in Alizee*, deci, allinta, NU mai exista.


Si eu va confundam, de fapt.. inca va confund, cred. Stiu personalitatea uneia (din posturi) dar sincer nu stiu a cui, sigur De acum o sa fie mai usor.

La fel se intampla cu CorinaDani / CorinaDana (cred). E putin mai usor acolo pentru ca au personalitati extreeem de diferite

michelle-usa, "other" cred ca se refera la transexuali. Gayii au sex bine stabilit, cel din nastere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Buflea, nu stiu cum se cheama ca din fericire n-am avut nevoie. i-am tinut tot anul scolar trecut rasi in cap cu masina odata ce au inceput sa curga hartiile

dupa aia am intrebat una din invatatoare, cum naiba fac de nu iau paduchi ele (par lung, mare, carliontat, ce mai). Si mi-a spus ca green tea sau teatree oil nu mai stiu care. se da pe par dupa spalat. miroase rau pt paduchi si nu se prind de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Fii-mea a racit atat de tare, incat a stat acasa toata saptamana. Si tocmai cand ma bucuram ca nu am luat raceala de la ea, m-a pocnit si pe mine. Afara e frumos, iar eu umblu ca baba dochia.

De aia am rugat adminii sa imi schimbe nickul; eram confundata cu a_alinta. E cazul sa schimb si avatarul ?



Alizee*

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

alizee,nu schimba avatarul...eu cel putzin, dupa ala te recunosc.

e solutzie speciala pt paduchi...sigur o gasesti, sau intrebi farmacistul unde e pe rafturi.

cum Aqai, i-ai ras in cap? tea tree oil are miros deosebit. cred ca se pun cateva picaturi la clatire...asta daca nu vrei sa fol solutzia speciala impotriva paduchilor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alizee*

Iote la Buflea ca nu mai incurca allinta cu a_alinta, de cand mi-am schimbat nick ul.
Pardon, acum am citit mai atent: Buflea chiar le confunda rau. Buflea, ca sa-ti usurez sarcina recunoasterii userilor, mi-am schimbat nick ul in Alizee*, deci, allinta, NU mai exista.

Soro, ba din contra ...acum ce te cheama "ca vantul" nu mai depun nici un fel de efort sa-i scriu numele Alinei corect ... ca numai una e "allinta" sau "alinta" pe ghetar ... si ca sa fie mai simplu, n-o sa mai pun nici "a" ul ala in fatza ...am zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui Alizee*

Iote la Buflea ca nu mai incurca allinta cu a_alinta, de cand mi-am schimbat nick ul.
Pardon, acum am citit mai atent: Buflea chiar le confunda rau. Buflea, ca sa-ti usurez sarcina recunoasterii userilor, mi-am schimbat nick ul in Alizee*, deci, allinta, NU mai exista.


Si eu va confundam, de fapt.. inca va confund, cred. Stiu personalitatea uneia (din posturi) dar sincer nu stiu a cui, sigur De acum o sa fie mai usor.

La fel se intampla cu CorinaDani / CorinaDana (cred). E putin mai usor acolo pentru ca au personalitati extreeem de diferite

michelle-usa, "other" cred ca se refera la transexuali. Gayii au sex bine stabilit, cel din nastere.

Ai dreptate, dar eu le recunosteam dupa locatie ...ca in ambele cazuri una e in America si cealalta in Rom.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

daca e vorba de nick-uri, eu am ce am, cu aqai...ba scriu aquai, ba agai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Buflea, bravo ! Poti sa scrii alinta si gata.
Am gasit un avatar super cu strumfita, dar inca nu am reusit sa-l incarc. Este asemanator cu actualul, dar mult mai frumos.



Alizee*

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput