Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (43)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Diana, bafta la eco!! Ce bine de tine ca te duci azi!!! Eu nu mai am rabdare!!

Doxy, mersic! Bluzele, sacourile, sunt de dinainte. Problema e ca putine ma mai cuprind

Happy_Ama 21+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Buna dimineata

Oxana scump rau baiatul tau
Bobitza dar u faci si DT si TT??? Parca stiam ca ai facut DT si la spital si la Medlife sau nu stiu eu bine????
Ele da se intareste burta doar jos si cand mi-am schimbat pozitia si-a revenit deci nu e o contractie nu??? O sa o intreb si pe doc dar pana ma duc eu iar la doc .....mai trece mult si bine

21+
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Diana ai morfologia fetala astazi? Bafta multa!
Apropo de morfologii si Alina a facut morfo pe 1 martie, are si ea un grasun, asteptam sa intre sa ne povesteasca ea.
Legat de greutatea copiilor, ca intreba cineva, la odiseea pe saptamani scrie o medie cat trebuie sa aiba bebe la x saptamani. Eu vreau sa nasc natural asa ca un bebe grasun nu-mi surade. Deocamdata suntem conform graficului.

Ama si eu mi-am cumparat o bluza ca mi-a placut, dar nu ma cuprinde ca nu e de gravi. O port descheiata si cu fular asortat.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Dana, merci!

Nici eu nu vreau sa investesc in haine de gravi. Noroc ca vine vara si scapam ieftin, ce ne faceam daca trebuia sa ne cumparam paltoane groase. Eu sunt adepta rochitelor, o sa-mi mai iau 2-3 pe care sa le pot purta si dupa ce nasc si sa fie un model in care sa-mi fie comod sa scot titi.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Oxana Da e o alta morfo. Prima a fost 2D marti acum mai fac una 4D. A mea avea 375 gr in sapt 21 . Era in grafic? nu a zis dr ca nu ar fi deci am presupus ca e bine.
Alina felicitari!!! Asteptam vesti cand esti mai libera sa ne pov si noua cum esti.


22+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Buna dimi fete dragi

Eu m-am trezit teoretic la 08:00 dar efectiv nu am putut sa ma dau jos din pat pana la 09:45...asa ca am ajuns la munca pe la 10:30

Am venit ca am ceva de rezolvat pt ca altfel cred ca imi luam liber azi...aseara am papat salata de varza murata si m-a durut burtica rau de tot...nu m-am odihnit cum trebuie.

Sa va iau pe rand:

Doxy, baietelul tau Rares e divin!

Diana, multa bafta la morfo, draga mea! Te asteptam cu muuulte detalii si vesti bune!

Paula,, Amalia sper ca va simtiti mai bine! Ufff...la naiba cu racelile astea

Dana mie mi-a iesit fff bine DT, am risc scazut la toate, dar dat fiind faptul ca e inclus in abo TT si il fac gratuit, am zis sa profit.Ma gandesc ca poate sta mai mult si vede si ce e puiul meu, ca pana pe 8 Apr cand am morfo mi se lungesc urechile

Happy, esti divina! Imi place ca si garderoba ta contine piese f colorate, asa e si a mea in schimb, colegele mele se imbraca numai in negru, gri, maro...ma deprima efectiv

Alina, ne e dor de tineeee!

Bety, Laura, Cris,Ana, Bubulina,Mony , Raluca, Ele, Monirina

la voi stiu ca sunt toate bune asa ca va pup dragutelor!

Apopos, de Delia Timpau mai stie cineva ceva? Parca nu am mai auzit-o de mult Vecinaaaa, da un semn sa stim ca esti bine!

Sa avem o zi minunata!

Am uitat sa va spun ca mi-e dor de sora mea de ma toooopesc!


16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Imi cer scuze...sper sa nu fi uitat vreo burtica ...stiti cum e cu memoria in sarcina :P

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Bobitza esti draguta ca de obicei!
Chiar, ma gandeam si eu dimineata la Delia Timpau, sper ca e bine.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Bobitza, mie mi-a zis dr. ca daca DT iese bine nu mai facem TT ca daca iese prost? Sa nu ma debusoleze...

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 22+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Doxy, varianta asta nu am luat-o in calcul...dar de ce sa iasa prost?! Nu ma gandesc la asta Eu profit de orice ocazie sa mai merg la eco

16 +

Mergi la inceput