Primavara pe ghetar (jurnalele pinguinilor veseli)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Uitati-va si voi e 4 dimi si nu mai pot dormi.
Si nici macar nu m-am uitat prin poze sa ma oftic.

Eu ma inscriu la poze. Nu inteleg de ce trebuie sa ne inscriem. Am inteles ca este un must de pinguin. Eine obligatzione.

Daca facem subiect separat trebuie neaparat ca titlul sa contina "pinguin", "ghetar", "aurora australa", "poza", "cuib" "randunica" si ce ne mai caricaturizeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

daca este un "must", eu va spun la revedere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ei na, doar nu ti-om pune pistolul la cap daca nu ne arati ghiozdanul din clasa 1 ...

Eu am zis sa ne inscriem ca sa stiti exact ce persoane trebuie sa ghiciti ... Ca asa, avem pinguini mai permanenti si mai trecatori pe aici si o sa fie destul de greu de ghicit.
Cu cat mai multi pinguini, cu atat mai amuzant ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu continui sa tin lista aici

1. Buflea
2. Rufus
3. Michelle
4. Viviana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Ia uite, nu sunt singura insomniaca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Buuna dimineata la cafea! Buflea, doamne-fereste:)) 60 kg??? niciodata nu am trecut de 55 kg si ma simteam diforma, dar 60?:)).Miroase a primavara cat imi place.
Tuturor pingu-randunicilor o zi reusita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Lasati prostiile si hai sa ne distram.
Ma inscriu si eu in concurs ,astept adresa de mail pe PM.

Insomnia ma testeaza si pe mine sau o fi batranetea? Cert este ca toata saptamana asta m-am trezit brusc la 4 dimineata,astazi insa am facut variatiuni pe aceeasi tema si m-am trezit la 3 dimineata,moama ce oftica,sa vrei sa dormi si sa nu poti dormi.Nu stiu ce-i cu mine .

Michelle sa fie bine pinguinul mic,asta iti doresc.

Karri deloc nu mi-au placut ultimele tale mesaje,ce-i cu insiruirea asta de boli la tine,vrei sa le iei tu pe toate?Eu zic sa fi fomeie serioasa ca ai treaba multa.Sanatate!

Citat:
daca este un "must", eu va spun la revedere!

Fii barbata Alina !



Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Ma bag si eu la poze, dar de luni incolo, ca trebuie sa ajung in we la ai mei sa caut poze.

O zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
niciodata nu am trecut de 55 kg

Tu chiar ne-ai pus gand rau,auzi la tine la 55kg diforma pfoaaaaa

Si eu care ma mandream ca am ajuns la 68 si cobor....mai bag niste curmale acu' pe post de mic dejun chiar daca stiu ca n-am nici o sansa sa ajung super randunica ,ca tine.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
is nervoasa vraiste, ieri am fost pana intr-un mall si am observat cu stupoare ca s-au inchis doua magazine, Debenhams si Nine west. de ala amandoua cumparam in mod curent. mama ei de viata! :(((

Kari, tare interesanta dilema de la voi. stii ca e la ordinea zile dezbaterea asta.... eu una sunt pe partea respectarii dorintei pacientului. are si juramantul limite....

Aqai, spor la trebi!

eu nu stiu ce e treaba cu datul prin gard. e de rau?? dar napi am mancat si-s buni, mie imi plac cruzi!

Bufleo, tare dragut concursul, ma inscriu!! dar in week end trimit poze. intre timp tu da adresa de mail

Michelle, ok. bine ca nu e altceva.

gata, la munca cu mine.

Mergi la inceput