Primavara pe ghetar (jurnalele pinguinilor veseli)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ma provoci ...depilate unde ?

Cu Ruf, poate il trimitem la salon sa se electrostimuleze si cand arata cu 10 ani mai tanar, il imbracam in stuardeza, ii facem poza si dupa aia il trimitem acasa la " fiare" ca sa ajunga la loc, la varsta care-l roade ...

Sau il punem sa ne dea poze cu Tora ...

Sau il punem arbitru ...

Sau il recunoastem din prima si gata ...

Sau ne mai gandim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Pe picioare.

Ruf oricum arata mai tanar si Tora e mai draguta decat in poze.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

valeu...cate pagini am de citit! ce faceti ...doar pe DC stati??? treaba nu mai face nimeni?

eu daca mai renuntz la forum...ma dau de cheltuiala...fusei la Ross si la mall si m-am ales cu 6 perechi de pantofi (2 treb sa le returnez ca's prea mari)...pai cum sa nu le iau cand erau in sale de la $70 la 20?...si sunt si de firma.

mi-am mai luat un parfum Celine Dion -Sensational...a fost pe neincercate...dar e super...exact ce imi doream...am imparfumat si catzelul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

acum se cer si poze...pt a sta pe ghetzar ori what?

poze...chiar am...
cand ma tot plimbam cu avionul, trecand oceanul de nu stiu cite ori...nu-mi luam nimic in genata de mina...doar albumele cu poze...orice imi permiteam sa pierd , doar astea nu.
sa fi vazut cum se uitau aia de la vama la mine...si le rasfoiau...crezind ca cine stie ce am prin ele...daca in toata geanta erau 4 albume cantarind maxim kg permise.

si cite poze sa trimitem?sa fie pe perioade, adica 10-20;20-30;30-40...40-50 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Mi-a iesit un herpes, mama ma-sii ... ma mananca, ustura, doare buza intr-o parte si este inflamata ... vad ca nu am inca nici o buba, e pe dedesupt probabil ...


Daca ai la indemana ulei de arbore de ceai (tea tree), nici nu mai iese E foarte eficient.


(de la dr. Oz) mai merge si cu un pliculet de ceai verde. il pui in apa fierbinte 1-2 min, apoi il lasi sa se raceasca si il aplici pe buza(tzine-l cateva minute)...iti trece durerea, inflamatzia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

si eu care ma gindeam sa va pun poze cu Pepper cand doarme cu burta in sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

si eu care ma gindeam sa va pun poze cu Pepper cand doarme cu burta in sus.


Pai pune, azi e ziua cu vesti bune.
Un catelus frumos care leneveste e o veste buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

pepperusul nostru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

daca tot suntem la cap de poze...o pun si pe asta de saptamana trecuta cu un apus de soare...superb


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Eu daca pun pozele alea conform cu instructiunile trec direct la categoria randunici. Uite-asa dintr-un simplu falfait de aripa, fara dieta si tavan !

Mergi la inceput