LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

vai mada lasa-l in colo de dentist si de tanti nepoftita
ahahahah
hai ca esti bine
serviciul e bine
tre sa fii multumita si nu necajita
sunt o mie de dentisti care mai de care in bucuresti
inseamna ca asa a fost mai bine pt tine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi eu zic sa mergi la interviu clar
mai ales daca au fost atat de seriosi si au raspuns atat de prompt
nu ai nimic de pierdut

delia ce faci surioara nu dormi????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

seara buna!

deea- am pandispanul tau la cuptorCand soata nu-i acasa, eu am treaba...sa-mi fie noaptea mai lina

yvyana- draguta nu m-a suparat cu nimic, ne jucam si nu stiu cum a reusit sa pice pe spate...si m-a lovit cu capul direct in arcada. Si nu trec bine 3-4 zile, aceeasi poveste...idem...practic e fost mai tare, am strans din dinti si am continuat distractia....nu va spun cum arat

Legat de tratament ptr imunizare... i-am dat doar first defense..parca asa ii zice, dar eu acum in week am racit f tare, inca ma tine...si vad ca azi a stranutat si ea f rau, i-am dat oscilo preventiv...dar cred ca o paste ceva mucisori... Consumam lamai si portocale ca la balamuc, parca ne cresc in curte
Deci...nu stiu ce sa spun...

ally- si-o fi spus si lalely off-ul, ... poate nu s-a facut inteleasa, ...sincer nu stiu unde si ce a scris...nu am apucat sa citesc din urma...dar sunt convinsa ca este mandra de printul ei. Apopos, multam de capitol, mereu esti pe faza!

madutza- zimbeste!

bb_yasmi- tot la tine se afla raspunsul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

deea- mama mia cum arata ''pandispanii''ca-s doi... niciodata nu mi-au crescut asa....inca nu i-am scos de la cuptor, doar am tras cu ochiu...cel vinat
ailed- mi-ai facut pofta de vin, sunt la regim de alcool, ...suna de parca as face vreo cura de dezalcolizareNu?!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

eu am ascultat de delia
si beau un pahar de vin rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami_antonia

eu am ascultat de delia
si beau un pahar de vin rosu

de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si PETRA ADRIANA(05.04.2011)




As fi baut si eu, insa am interdictie din cauza varicelor...chiar si un pahar imi face rau...cu o gurita nu ma mai incurc. In schimb am devorat doua felii de pandispan.........bun tareeeeeeeee

Apropos ailedam vb cu dr arab....ma asteapta dupa ce intrerup definitic procesul de alaptare, ptr ca urmeaza tratamentul postoperator. Am sperat ca va fi luna martie...dar ma tem ca nu....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Buna dimi

Lucas astazi a dat trezirea la 7.30 dar nu-i nimic ca am dormit toata noaptea neintoarsa de la 22
Sunt putin nervoasa de dimi ca L a tusit putin wtf o luam de la capat???????????
Ce duceti la gradi vineri, martisor, floare, ambele?? Eu ma gandeam la cate o zambila in ghiveci si un martisor...e ok?
Ma voi duce la interviu, acum imi fac alte probleme daca totul este ok si ma vor- ii vreau nu stiu cum as putea face cu copii o luna jumatate pana vine buni ....

Mada schimbati user nameul de pe Fb ca nu este greu,.".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

NEATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza fetelor

poftiti la

Lavi nu te mai stresa inainte. De regula orice angajator se asteapta sa nu poti incepe maine. Normal ai cel putin 15 zile preaviz ;la celalalt loc de munca, alte probleme de aranjat... Du-te la interviu si de va fi sa fie se va gasi o solutie.

Mada te inteleg perfect pentru nervii de la dentist. Cu FB nu stiu ce sa zic ca n-am. Dar si aici ma enerveaza cand primesc PM de la diverse tipe pe care nu le stiu ca sa le dau like la poze.

Ufff trebuie sa inchid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miha, ca de obicei ai o vorba buna si filosofica despus!

Mergi la inceput