LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

yvy, pai eu zic sa o pui pe soacra sa scrie telenovele ca la ce povestesti de abia isi foloseste "calitatile"

mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


ce tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ma uit pe Bakker si imi caut gard viu, arbusti ornamentali pentru curte gradina. Mai stiti si alte adrese interesante?

Mada nici nu stiam ca profilul personal se poate viziona. Oare la al meu s-o fi uitat cineva? sper ca daca nu ma supar

Ufff ce scandal am avut acu seara cu martisoarele. Cand a fost sa le impartim nu ne-am mai inteles. Ilinca era super agitata, sotul crizat ca trebuia sa stea cu ea ca eu sa fac pace intre masculi. Pfuui ce m-a obosit tensiunea asta.

Azi m-am plimbat cu Ilinca prin oras cat au fost baietii la dansuri. Ea pe motor, eu fuga dupa ea. A fost super. Nu s-a trantit pe jos decat o data si i-a trecut repede

A le-am luat baietilor goblen. M-au inebunit cu cusutul. Acuma in wekend sa vad sa-i invat sa coase.

Ivy si eu zic ca si Miki. Cred ca soacra si daca ar vorbi din carti tot te-ar enerva. Asa sunt si eu cu a mea saraca. Nici n-apuca sa deschida gura ca m-a enervat.

Cami gata bagajele? Cand plecati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Mada ne-ai luat eu am doar 45 :)
Somleac ce tari sunt baietii... si mie imi place sa cos goblen, n-am timp si loc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutare fetele

yvy ma bucur ca ai inteles la ce m-am referit
te imbratisez
si lasa nervii ca faci rau la bebele din burtica in primul rand si neuronilor tai in al doilea rand si apoi fetei mari

mai da eu nu am inteles nimic din conversatii
cred ca sunt fffffff obosita
deea era vreo referire la mine? din cauza mea nu ai mai vrut sa scrii? sau era vorba despre altceva
ca nu am inteles prea bine
eu sunt adepta spusului in fata
mie nu-mi plac apropourile
ca vb lui yasmi mai avem si altele de facut
deciiiiii
scuze daca eram eu cu ceva de vina
daca nu inseamna ca sunt cu capul ca nu mai stiu de mine de atatea griji si bagaje

miha da ne-am facut in mare bagajele
,mai am sa ii pun si sotului cate ceva si gata
dar sunt agitata
stresata
de ce imi va zice medicul
am inima cat un purtice
de mi se par aceste probleme virtuale total minuscule si neinsemnate
ne vom caza in busteni
unde am stat si asta cvara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Daaaa, m-as baga si eu la un goblen
Va pup si eu de seara buna.

Yasmi, bafta la interviu!

M-ati facut curioasa cu profilul. Sa ma uit si eu cand am timp. Cred ca si eu am scris datele toate

Somleac subscriu: si pe mine ma enerveaza soacra inainte sa deschida gura...

Mada, ma bucur pt seara voastra.

Si la noi a fost liniste. Nu chiar ca la Miki , dar L-am scos pe Luca pe afara vreo ora, la copii si apoi a fost tare linistit... ma rog, s-a mai enervat el pe un cal gonflabil, a dat cu el de pamant, s-a plangacit pe langa mine ca n-am vrut sa-i fac baie (din lipsa de timp ), dar una peste alta, a fost bine.
Nu-mi vine sa cred ca s-a linistit si baiatul meu . S-a facut si el mare... ca ce ne-a mai chinuit cat a fost bebe

Va pup, noapte buna si serviciu usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Hihi Alina cred ca trebuie sa facem un club

Unde se vad vizualizarile. Uf ce tantalaie mai sunt.

Cami hai relaxeaza-te o sa fie bine. Bucura-te de iesire.

Yasmi bafta maine la interviu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ce de plantute mi-am gasit. Trebuie insa sa revin cu hartie si pix sa notez ca uitatul asta haotic nu aduce nimic constructiv. Si sa dau o tura pe la serele de la noi poate gasesc plante mai mari sa nu astept sa creasca pana la pensie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Catank bravo, super idee.Sunt de-a dreptul invidioasa ca nu mi-a trecut asa ceva prin cap. Si voi doua semanati mult si sunteti tare finute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Noapte buna. Ma bag la citit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Somleac , gandeste-te si la o amplasare a plantelor, ca asa esti tentata sa iei multe...
yasmy, bafta!
alina

Mergi la inceput