LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

ce sa va mai zic..nu prea mai am timp

suntem doar cu andra acasa ion continuare si zici ca e biserica la noi, nici musca n-o auzi tare ciudat ni se pare

in rest, ma minunez si eu de ce zic fetele pe aici, mi se pare tare ciudat ca unele sa aiba activitate si in back stage ciudat..

din curiozitate, mi-am verificat si eu acum my account, ca nu m-am mai uitat in el de o vesnicie..
si deea am vazut acum mesajul, ca vroiai sa ma ajuti cu tratamentul lui vlad cu pneumonia, scuze ca nu te-am sunat insa acum am vazut

va pup si va doresc o zi minunata..si sper din tot sufletul sa ne mai auzim...doar suntem femei mature, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yvyana spune:

Miki da, ai dreptate uneori ma enervez rau de tot pe niste nimicuri, cred ca e neuronul de gravida disturbat, imi sare tandara din te miri ce si stau cu capsa pusa toata ziua ...

Happy Mom si S21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yvy, de curiozitate, ce zodie esti? dar soacra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Sautare!

Mandreeac, Anaxena sa va traiasca baietii! La multi ani!!!

Mi-am deschis si eu abia acum pm-ul...offffff greu mai merge, nici nu am incercat sa vad daca ma lasa sa trimit inapoi pm,...

alina06- acum am vazut mesajul de la tineJucariile le-am luat de pe site-ul jucarii de lemn . ro (fara spatii)
Scuze ptr intarziere!

Ieri am lucurat cu I 3 perechi de palmute, dupa forma ei..normal, apoi am facut amprente,(ioana cu degetelele ei...cu galben, am folosit guase) si am facut ceva ''puisori'', apoi am taiat panglici cat manutele ei de lungi(am masurat-o) si am lipit palmutele la extreme, ...si intre ele, pe pangliga am atasat 3 inimioare colorate (forma tinuta de ea...ajutor nu gluma)...Si am scris mesaj pe ele...
''de martisor, o imbratisare cat manutele mele de mare!
Maine avem treaba, trebuie sa le daruim, ...socrii, nasi si una ptr tati...il asteptam sa revina de la schi, ...un puisor pe ski a fost realizat cu dedicatie Pun si poze!

Am pus deja, poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna seara!
Fetelor hai sa lasam prostiile, cred ca cea care a fost sau a scris s-a simptit.


Eu nu am putut sa intru azi ca am avut treaba si cand intru ce sa vad,asta este mi-a placut expresia lui Somleac.
Yasmi super rama imi place mult!
Pup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy , unde ai pus pozele?
mary

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

defapt intrasem sa va intreb..cu ce sa spal scaunele de piele....mi l-a calarit A ca in santurile acela specifice pielii sunt negre....
1. detergent de vase
2.ma gandeam sapun lichid dove sau gel de dus dove?.....astea as avea la indemana


------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



asa e si la mine canapeaua...nu am reusit sa-i scot fata ..si cand m-am pus pe frecat, am frecat pana am luat culoarea de pe ea (bej)..si am ajuns la negru Cel mai bun a fost un spray pentru tapiserii din piele..il iei d ela benzinarii
delia, la magazinul de canapele nu am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

apropo cu ce as putea curata o geantade piele intoarsa neagra?


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


cu spray de pantofi pentru piele intoarsa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

hello

se pare ca eu sunt tanti cu spray-urile

miki, ina, nici eu nu parca nu mai am timp. Imi doresc sa fac multe lucruri, dar mi-am propus ca daca nu zilnic, macar la 2 zile sa intru aici. Sunt incantata ca am reusit sa petrec timp de calitate cu copii in seara asta, am modelat, am facut un chec impreuna , am mancat si ne-am jucat (tavalit) pe covor...ah, asa relaxant a fost
Acum astept sa se termine masina de spalat, ma bag la baie si la nani cu mine.

yvy, acum ma duc sa steg de acolo, multumesc ...nu stiam ca e vizibil...

yasmi, iti tin pumnii maine la inteviu

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am schimbat setarile la profil personal.....profilul meu vizionat de 257 de persoane

Edit: Doar yasmi m-a luat la numarul de vizionari

Mergi la inceput