LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cami, pupDoamne Ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

La multi ani Alexandru si Miriam!
fete dragi va ofer la toate un martisor virtual insotit de urari de fericire, dragoste si sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

LA MULTI ANI A VENIT PRIMAVARA sa fim si noi cu mult soare in suflet si lumina

LA MULTI ANI MIRIAM mami, sa-ti traiasca fata, de fapt fetitele si sa fie frumoase ca mami

LA MULTI ANI ALEXANDRU sa-ti traisca puiul ina, ca tare frumusel si finut mai e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns millie spune:

neata

La multi ani Miriam si Alexandru!!!
sa fiti santosi,norocosi si cuminti
O primavara frumoasa si un martisor virtual si din partea mea
eu am reusit sa racesc f.rau,cu febra si toate alea dar partea mai nasoala e ca Timeea dupa 2 sapatamani de stat acasa taratament peste tratament ,mi-a inceput din nou sa-mi tuseasca ,miercuri cand am fost la control era bine iar astazi a luat-o din nou...
Delia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

Ma uit pe Bakker si imi caut gard viu, arbusti ornamentali pentru curte gradina. Mai stiti si alte adrese interesante?

Mada nici nu stiam ca profilul personal se poate viziona. Oare la al meu s-o fi uitat cineva? sper ca daca nu ma supar

Ufff ce scandal am avut acu seara cu martisoarele. Cand a fost sa le impartim nu ne-am mai inteles. Ilinca era super agitata, sotul crizat ca trebuia sa stea cu ea ca eu sa fac pace intre masculi. Pfuui ce m-a obosit tensiunea asta.

Azi m-am plimbat cu Ilinca prin oras cat au fost baietii la dansuri. Ea pe motor, eu fuga dupa ea. A fost super. Nu s-a trantit pe jos decat o data si i-a trecut repede

A le-am luat baietilor goblen. M-au inebunit cu cusutul. Acuma in wekend sa vad sa-i invat sa coase.

Ivy si eu zic ca si Miki. Cred ca soacra si daca ar vorbi din carti tot te-ar enerva. Asa sunt si eu cu a mea saraca. Nici n-apuca sa deschida gura ca m-a enervat.

Cami gata bagajele? Cand plecati?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011




esti mortala, auzi s-a tavalit doar o data bravo ilinca ai asa un dar de a vedea paharul plin tot timpul
da ce baieti harnici ai, cum de sunt ei atrasi de cusut

eu site-uri nu prea stiu cu chestii din astea, insa pot sa-ti sugerez un copac minune, care creste intr-un an cat altii in 10, si mai e si frumos pe langa, face niste flori minunate, care cica au proprietatea sa tina tantarii/insectele la distanta..plus ca la cum creste ai un loc in curte cu umbra garantat..cica daca ii tai trunchiul, el creste in continuare i se zice paulownia sau copacul reginei
eu am incercat vara trecuta sa-l gasesc si cultivatorii mi-au zis ca toamna..in toamna am uitat sa mai caut..dar acum in rpimavara cred ca incerc iar..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

asa, mai vroiam sa va zic ca mi-am luat-o cu lauda lui fimea de ieri, azi noapte s-a trezit la 3 cu plansete, am amagit-o pana la 5 cu sssssssssss, daca a tacut vreo 30 de minute..la 5 am luat-o langa noi, avea niste oki mari cat casa si nu a mai vrut sa adoarma si pace
asa ca m-am bagat in pat la 1 si la 3 am fsot in picioare, am ochii carpiti de somn..si diseara plecam spre munte cu o oprire la mama sa-mi iau baiatul, la o nunta aaa, si cand am plecat am lasat-o in niste urlete, n-avea chef de bona si era si maraita, sper sa nu ne pasca ceva vreo boala

asa ca eu va ofer de azi o praji si o cafeluta si multa multa dragoste din partea andrei ca zilele astea nu voi putea intra



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

inca ceva si ma duc
aseara am colindat magazinele pt cadou pt mami meu..m-a prins 10 noaptea prin magazine dar sunt f f incantata de ce i-am luat, o geanta frumoasa crem cu albastru, tare chic 2 bluze, una albastra cu picatele si alta din voal cu multe culori frumoasa foc sunt f multumita de cadourile mele, abia astept sa i le dau si mai am o bluza pt ea crem asa ca o ie pe care am comandat-o mai demult pe net si se pare ca soseste astazi
am renuntat la bijuuri ca imi era teama ca n-o sa le poarte, nu stiu de ce dar in ultimul timp nu prea am mai vazut-o cu bijuterii..cred ca de cand au aparut nepotii plus ca am asa o problema legata de bijuterii, sunt atat de multe ca niciodata nu ma pot hotara ce sa iau as fi pierdut toata seara si n-as fi luat nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

La multi ani Miriam si Alexandru !!!!!! Sa va traisca martisoarele mamici frumoase

Ina eu zic ca mai poti intra ca inca-i frig afara.

Fetelor va doresc o primavara minunata. Sa aveti sufletul ca un ghiocel

Miki distractie la munte. Acolo o sarbatoriti pe Andra? Sa-ti traiasca cumintenia si sa fiti fericiti toti 4.

Am mut de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

la multi ani miriam si alexandru!!!

deci unde se vede nr de vizualizari?? eu oricum nu am trecute datele la profil....

va urez si eu o zi minunata sa aveti astazi!! eu am inceput tare aiurea:-) m qm certat cu sotul tot drumul din cauza condusului... mi-a steicat ziua :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac

La multi ani Miriam si Alexandru !!!!!! Sa va traisca martisoarele mamici frumoase

Ina eu zic ca mai poti intra ca inca-i frig afara.

Fetelor va doresc o primavara minunata. Sa aveti sufletul ca un ghiocel

Miki distractie la munte. Acolo o sarbatoriti pe Andra? Sa-ti traiasca cumintenia si sa fiti fericiti toti 4.

Am mut de lucru

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011




nu, nu o serbam..am amanat pe weekendul viitor din cauza nuntii..
desi acum ma gandesc ca vor fi vreo 10 copilasi si sa-i iau si ei un tort ceva sa-i distreze pe copii ca nu e chiar o nunta propriuzisa, mai mult un party, e intr-o pensiune..deci vor avea loc sa se zbenguie pe acolo..o sa le iau balaone, coifuri, confetii, si ma gandeam la ceva artificii...

Mergi la inceput