LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

Deci sa inteleg ca ai pus poze..ia sa vada si okiu meu....pai degeaba te botezai ''mada maini de aur''....mai ceva ca indienii aias..pana de vultur..raza de soare

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neata!!! si sa fiti iubibile!!!..ca tot e ziua
eu sunt treza de la 3.20....i-am serviit o portie de lp annei ...asa s-a foit ...m-am dus la culcare pe la 11.30....cred ca m-a luat somnul dupa vreo juma de ora...apoi a inceput frichineala pe A...inainte de culcare mancase o buatzoaie de cioco neagra....tasu si sorasa vinovati de asta...a trebuit s-o iau in pat cu mine si am tot dormit/motait cu mana pe ea sa o mangaii ca efectiv sarea dindt-un loc in altul...apoi a cerut lp...m-am dus la baie..s-a trezit si sotul si de la 4.30 de cand a plecat el..eu pe aici..a trebuit sa o astept si pe s ca coboare sa plece la scoala....
intr-un cuvant sunt zombi....
Yasmi daca tot nu am avut som..am bantuit pe niste siteuri de reduceri..ia uita te ce am gassit...poate te intereseaza pt doamnele tale
http://www.reduceri.gsp.ro/oferta/99423/colierele-shamballa-sunt-un-cadou-perfect-cu-care-nu-puteti-gresii-doar-60-ron-set-colier-bratara
si mai sunt cateva interesante ...din argint...au si transport gratuit
ma duc la nani.....cum suna....da parca vad ca se trezeste A pe la 8...sa o mai tranchilizez cu putin lp....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

neata, va dau si eu o cafeluta clada

LA MULTI ANI pt Rebeca si David Christian
wmagnolia, te asteptam la o vorba

somleac, ti-a trecut urechea ?

spridusha, vad ca esti pe la maternitate, nastere usoara iti dorim sau a aparut deja Dl andrei

va doresc o zi minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

multumim de cafea

miki, de unde sti ca e spiridusha la maternitate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Neata!

multumim de cafea

miki, de unde sti ca e spiridusha la maternitate?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!


FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:


Nastere usoara Spiridusha !!!

Hai bebe Andrei !!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza,
miki,multam de cafea!
mada frumoase figurine
Spiridusho sa fie toate bune!
deea, of ai bagat cafea?
eu n-amvisat decat blendere si mixere toata noaptea....am fost sa luam un cadou pentru cineva si ne-am dus si la magazinul de electronice.... bineinteles ca ne-am ciondanit... barbatul meu are idei numai pentru cea mai mare si ce mai scumpa, cu maximul de functii( am mai luat noi un aspirator de 100 kg( am dat o avere) pe care de abia il taram dupa mine si nu i-am folosit nici jumate din functiii ... acum vede vasul de la blender si zice cum 1, 5l e putin , cred ca vrea sa-mi deschida restaurant acasa si eu nu stiu, am gasit altul caruia nu-i convenea firma ca era gorenje, dar avea 1100 de wati si vasul de 2, 2 l( mare diferenta) , dar cum ne uitam sa aiba 4 razatoare nu mai tin minte daca avea si pt emulsionare vreu device.. pt icre,, albusuri maioneze... ca pe net nu figureaza ca ar avea... avea rasnita de cafea si storcator de care am si de la raposatul mixer si pe care nu l-am folosit ever in 3 ani.Scuze pt offtopic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Ally,pup
Alina,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna dimineata!!!

Miky, multumim pentru ca ne-ai dat de stire cu privire la Spiridusha! Eu am vb cu ea zilele trecute si spunea ca este in sapt 38+. Felicitari pentru examen! Cand mai ai ? Vlad si Andra ce nazbatii mai fac? Cum se mai inteleg?

Mada, felicitari pentru ”modelaj„! Si eu sunt mandra de tine! Eu zic ca degeaba te uiti pe you tube sau oriunde altundeva daca nu esti creativ si sa ai cat de cat mana formata.

Delia, nu am mai facut mami baclavaua dar parca mi-a mai disparut si pofta de ea. Mi-au placut link-urile cu aperitivele haioase postate ieri. Cate au mai aparut. Anul trecut cand, cautam ce aperitive sa fac pt ziua lui Duracell am gasit si eu o multitudine si asa haioase si frumoase.

Deea, am inteles si cu nasitul! Lasa ca daca nu ma insel voi ati mai nasit ca mi te aduc aminte intr-o poza imbracata in rosu si in spate un peisaj verde si frumos ca la Palatul Snagov . Ti-a mai crescut parul? M-am tuns si eu sambata...I-am spus tipului respectiv sa-mi taie varfurile dar mai exact cele tocite....deci, daca este cazul mai mult si ajung acasa si observ ca parul meu nu prea si-a schimbat lungimea. Deci, eu am dat 60 euro sa imi taie 1 cm.

Roxy, ce dulce este Anastasia ! Ia crescut parul asa bogat si frumos, ca si al tau. I-ai tuns si bretonul. Am comandat si rochita cealalta. Cum ajunge ti-o arat sa-mi zici care iti place mai mult. Astept pareri sincere cum m-ai obisnuit,nu periaj.

Lavinia, ma bucur ca a decurs bine interviul. In ce domeniu esti ca am uitat, scuze? Si-au revenit comorile tale? Gata tratamentul?

Alexina, ai o burtica asa rotunda si frumoasa ! Acum i-am vazut buclele Teei si sunt de vis...parca este sora cu Duracell-ul meu in privinta asta. Cum te mai simti? Cum vezi/simti sarcina asta fata de cea cu Teea?

Cami, imi plac sfaturile tale asa mult! Abia astept sa trimit mesajul sa fug direct la poze sa va vad. Ne-ai lasat o perioada destul de lunga sa asteptam pozele astea dar ca de fiecare data se merita pe deplin.

Somleac, a reusit vre-un parinte sa gaseasca scaunelele? Din cate am citit te doare o ureche...curent sau probleme mai vechi? Ma inscriu si eu la cursurile tale dar iti spun de pe acum ca nu pot venii la cursuri si astept varianta onn line.

Alina, nu stiu daca am mai spus, dar ma repet ca nu-i bai...sunt minunati copilasii tai. Ce repede a crescut Ilinca si ce obrajori rotunjori si frumosi are. Vrem si noi o fetita ,de fapt nici baiat nu-i rau...dar mai asteptam putin sa ma mai linistesc psihic ca ma termina Duracell care face cat 10 copii.

Dorina, tu clar nu mai ai chef de forum. Pai pe Fb te vad si admir pozele cu Sophia si aici nema. Pai cum vine asta? Hai intra macar sa-ti spui offul.

Fetelor, cum va spuneam sora mea cea mare este insarcinata si astazi a intrat in 32 de saptamani si nici acum nu stim ce sex are bebe ca nu a vrut sa ne arate. Dar astazi are iarasi programare la echo si speram din suflet sa aflam ca tare ne mai tine pe jar. I-am cumparat o gramada de hainute si 70% sunt de fetita . Eu sper sa fie fetita si nu imi pierd increderea pana astazi la ora 17 cand imi v.a confirma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Cami, minunate !!! Foarte bine a precizat si Mada...seamana printesicile intre ele ceva de nedescris.

Mergi la inceput