Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *9*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Neata,

alayna, da vreau:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

:) Neatza

LENA .. si eu ii spun nereu adevarul, insa uneori in nebunia momentului spun doar nu.. sau nu repet de o suta de ori : de ex daca i-am zis cu 5 min in urma Elena daca umbli cu acul faci bubita pt ca te intepi si apoi te doare, data urmatoare mai scap si zic nu.. Eu mereu comunic cu ea, cu sotul am o pb .. care o ia direct din mijlocul actiunii cu forta, sau zice doar nu.. apoi il pun sa ii explice, daca sunt pe faza..
AM obs ca daca ii explic ce se intampla Asculta f bine de NU.. ma distreaza ca daca e in picioarele goale si ii zic NU intra pe gresie , se opreste la limita intre parchet si gresie , de ex..

PINKY.. nu ii dau de regim , ca nu e apos.. doar des.. si face putin.. pupam baiatu frumos si mamica harnica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

May nu pleca de langa noi.Promitem ca n-o sa te mai stresam fiecare cu pareri si intrebari.Cand vei fi pregatita cu un raspuns ni-l vei da.Nu stiu, dar consider cateva persoane de aici sarea si piperul........si tu esti una din ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

may ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

stie cineva de unde as putea cumpara/comanda body uri marca RomBaby ?
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Jade este un magazinas in Crangasi in mall-ul ala unde e Emag-ul care are produse RomBaby, dar cred ca agasesti si in magazine gen idm sau sir ca sunt magazine de copii cu produse romanesti care au marfa si de ei. Eu am prosoape de baie pt Iancu de la ei si sunt fff multumita sunt mari , din material ok si ieftine 32 lei.

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 20+ Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

May o sa ne fie tare dor de voi , Sanatate !!!

anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 20+ Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Anca: Prosoapele sunt din bumbac sau altceva? Ca ai zis material ok si nu reiese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

da cred ca sunt din bumbac, nu m-am uitat la compozitie exact dar imi plac mult la atingere :)


anca_toma mamica fericita a lui Iancu Matei (13.09.2011) + 20+ Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Eu am luat de la piciul niste prosoape scumpe, mari, turcisme care cica erau 100% bumbac si... povesti. Numai bumbac nu e ala. Nu-s deloc multumita. De aia am intrebat. Si vreau sa va intreb daca ati gasit pe undeva pijamale intregi, cu tot cu soseta ca sa zic asa, bumbac, marime peste 2 ani.

Mergi la inceput