Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Bebelusul - primele 365 zile din viata unei comori

Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20
dorinutza82
dorinutza82

331 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite dorinutza82 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Bun venit ita2v si Mihaela Ioana!
Cred ca avea dreptate Tala cand zicea ca asta e ultimul capitol de bebeluseala la ritmul in care se scrie.... Pup!

Dorina, mami de Stefan (14 mai 2008) si de Maria-Teodora (11 aprilie 2012)
Mergi la inceput

monna3

2446 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimonna3 Adauga semn de carte la raspuns Trimite monna3 un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani Matilda si Gaza!!
bine ai venit ita2v! daca vrei poti sa ne dai mai multe date sa va trecem in listuta si asteptam sa ne povestesti mai multe despre voi

Monica, mami fericita de Cezar-Andrei (04.03.2012)

Povestea nasterii

Mergi la inceput

ita2v

182 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiita2v Adauga semn de carte la raspuns Trimite ita2v un Mesaj Privat  Reply with Quote
TALA oare cu ce sa incep? E cumintica de cateodata ma mir si eu ce noroc am .Asta dimineata la 6.30 s-a trezit(asa se trezeste ea ca merge cel mare la scoala)s-a jucat in patut vreo ora pana am facut eu ceva curatenie si am pregatit mic dejunul si acum deja doarme .E adevarat ca atunci cand vrea ceva stie sa isi impuna punctul de vedere adica tipa pana obtine dar nu ma plang pt ca stiu ca alti is mai rauti.Cineva imi spunea ca acei copii care de mici is cuminti sunt rai cand sunt mari. Eu sper sa nu .Dar noi mai vorbin .Va multumesc la toate pt primirea calduroasa .V-ar multumi si mihaela dar e prea ocupata cu somnul de frumusete
Mergi la inceput

ita2v

182 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiita2v Adauga semn de carte la raspuns Trimite ita2v un Mesaj Privat  Reply with Quote
Azi facem 11 luni de cand o avem cu noi pe mihaela .Doamne ce repede trece timpul si imi e asa de ciuda pt ca creste mult prea repede.Nu stiu daca si voi ati patit sa trebuiasca sa va ganditi cum arata de mica .Daca ma gandesc la ea imi apare imaginea ei asa mare.
Mergi la inceput

Tala

2620 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Tala Adauga semn de carte la raspuns Trimite Tala un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multi ani Mihaela!!!!
sa ai o viata fericita, cu bucurii si sanatate alaturi de familie!

tablouri pentru copii
Mergi la inceput

ronina

805 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ronina un Mesaj Privat  Reply with Quote
La multe lunite Mihaela!

Mamica fericita de Bianca Maria (23.02.2012)
Mergi la inceput
a_d_i
a_d_i

71 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
La Multi Ani Mihaela!!! si bine ati venit printre noi1
Mergi la inceput

ita2v

182 Mesaje
Va multumim pt urari fetelor si am vazut ca azi e ziua lui CEZAR STEFAN asa ca ii uram si noi
Mergi la inceput

monna3

2446 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimonna3 Adauga semn de carte la raspuns Trimite monna3 un Mesaj Privat  Reply with Quote
ita2v la multi ani pt ieri Mihaelei! sunteti si voi in listuta

Monica, mami fericita de Cezar-Andrei (04.03.2012)

Povestea nasterii

Mergi la inceput

ita2v

182 Mesaje
Strengarita mea azi a inceput sa faca primi pasi singura.A mai avut ea tentative dar azi am mers de la patut pana la mami la usa.Sunt asa de mandra ea ea asa ca am vrut sa impartasesc cu voi aceast pas mare
Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com