Angry Birds in Homeland!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Bafta la examen si drum bun !:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

hahaha speed, aia au pus o vaca acolo .

Io maine plec la Stockholm, vin numai miercuri noapte si joi la prima ora am examen! Cred ca asa am sa fiu joi dimineata...

Va pup, aveti grija de Homeland cat lipsesc. Daca apuc, va fac o vizita si din Stockholm. Ce sa va aduc?



pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



un bilet de avion? numai dus??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

seara buna!
da, stiu, e seara deja si n-am semnat condica!
am avut o zi nebuna, n-am avut timp nici sa mananc in pace...

am ajutat o tipa sa organizeze un exam cu 600 de studenti. Ma intampina dimineata fericita, numai sunt 600 ci doar 450!!!!
Eu trebuia sa intervin la 12 pm, so pe la 11 ii trimit un emai sa intreb unde ma prezint. Tipa nu avea nimic organizat, inca printa in disperare, sorta, punea in dosare si totul cu viteza melcului care a luat somnifere!
Vazui viitorii chiropracticieni ai Canadei, inca nu m-au convins (well, in afara de vreo 2 eye candy) sa ma las pe mana lor. Anu 3 la medicina parea un pic mai breaz, si vazui niste tinute, ai mama mama!

in rest, cred ca sunt la pms, si inca vreo 2 pe langa mine! Asa ca m-am razbunat pe frigider, l-am luat la frecat prin toate colturile! Asa ii trebuie!

pruncu e suparat pe mine ca l-am pus sa se barbiereasca! are cineva o solutie sa am prunc barbierit macar de 2 ori pe saptamana fara major wars?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

neata
eu am o perioada tare, tare aglomerata, dar mai bag cate un ochi
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Care cum si pe unde umbla ? :)
Ana, cum e treaba cu lenjeria de Valentine's ? :)) asteptam consultanta :)
Eu am liber vineri, incerc sa planuiesc o iesire scurta pe undeva ca daca stam acasa iar o sa-mi ocup ziua cu gatit si smotru de o sa-mi para rau ca mi-am luat liber.
Vremea e groaznica deci n-o sa fie rost de drumetii dar parca la un spa m-as introduce :)
Well, va doresc un rest de saptamina cit mai... romantic :) si cu cit mai mult vin si ciocolata cu putinta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Io-s pe tren, mai am inca vreo doua ore pana acasa. Acasa...ma rog, in camaruta mea din Kalmar. Maine va trece repede, vineri am o prezentare la care nu mai am asa emotii cum aveam inainte. Si apoi plec acasa.
Ziua de azi a fost pe cat de obositoare pe atat de interesanta. Am vazut, printre multe altele, unicul laborator din nord unde se studiaza cele mai periculoase virusuri: Ebola si Congo, unde se intra in costum de cosmonaut. Mi-a placut, dar n-as vrea sa lucrez acolo...;).

Carmen, mai bine trimit direct avionul .

speed . Mersi!

Adela, esti pe receptie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

seara buna si un pahar de vin!

am avut o zi nebuna la munci... fara timp nici sa imi trag sufletul...
daca tot vorbim de weekend: ar trebui sa ma duc la To sambata seara, dar zau ca mi-i lene! tare lene! Scotianca face un potluck si tare mi-ar place sa vad ce bunatati se aduc...
duminica musai sa ma duc la un babyshower, nu stiu ce sa ii cumpar fetei, si nici ce sa duc de mancare! Sunt in dilema!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

no, ce sa va mai zic despre viata mea? merg pe autopilot :)
asa ca planuiesc o iesire, da' n-am buget :( da' planuiesc. o iesire la Londra! o alta varianta ar fi un spa in apropiere. da' prietena cu care as vrea sa merg are o multime de fobii care o impiedica :( asa ca ramane cred Londra. vreau sa-mi sarbatoresc cinshpe ani de single :)) (cu o pauza nesemnificativa)

mihaela, bafta!
speed, unde te introduci pana la urma? :)
maru, de ce-i musai sa se barbiereasca puncu'?
carmen, cu ce te-ai aglomerat?

va pup la gramada :) fug la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Io-s pe tren, mai am inca vreo doua ore pana acasa. Acasa...ma rog, in camaruta mea din Kalmar. Maine va trece repede, vineri am o prezentare la care nu mai am asa emotii cum aveam inainte. Si apoi plec acasa.
Ziua de azi a fost pe cat de obositoare pe atat de interesanta. Am vazut, printre multe altele, unicul laborator din nord unde se studiaza cele mai periculoase virusuri: Ebola si Congo, unde se intra in costum de cosmonaut. Mi-a placut, dar n-as vrea sa lucrez acolo...;).

Carmen, mai bine trimit direct avionul .

speed . Mersi!

Adela, esti pe receptie?


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



Il astept! Trimit adresa? Sau ma gaseste oricum?

PS-interesant ce faci tu acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adela99

'neatza!

no, ce sa va mai zic despre viata mea? merg pe autopilot :)
asa ca planuiesc o iesire, da' n-am buget :( da' planuiesc. o iesire la Londra! o alta varianta ar fi un spa in apropiere. da' prietena cu care as vrea sa merg are o multime de fobii care o impiedica :( asa ca ramane cred Londra. vreau sa-mi sarbatoresc cinshpe ani de single :)) (cu o pauza nesemnificativa)

mihaela, bafta!
speed, unde te introduci pana la urma? :)
maru, de ce-i musai sa se barbiereasca puncu'?
carmen, cu ce te-ai aglomerat?

va pup la gramada :) fug la munca



La servici e o perioada mai aglomerata. Multe situatii, rapoarte, hartii. Imprimanta (din aia super desteapta) nu mai vrea nici ea sa colaboreze, ploterul a cedat nervos. Si... in principiu totul trebuie instantaneu. Eh, trece...


Mergi la inceput