Pingunici, sosete si altele...pe'ndelete!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

kari, lasa tu carnea...

parerea mea e ca trauma are nevoie de terapie

domnii calvin klein si oscar de la renta au nevoie de vanzari

terapria se acopera cu shopping

shoppingul cu bani...

what the? doar meriti, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ha, ha, ha al meu e tot rac. N-a ratat niciun topogan cu apa.
Da' pe palnia imensa v-ati dat? Tot cu apa?
Te invarte ce te invarte, te suge si te scuipa intr-un bazin.

Rufus, de cand cu America si cu nepurtatul slipilor nu l-am mai vazut decat in budigai pana la jumatea pulpei.

Aia de la Disneyland i-au pozat. Si-au luat si o poza. Au niste moace! Cred ca strangeau din buci.
Si ca nu cumva sa uit mi-au instalat-o deasupra patului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Pentru Viv:
Ia arata-ne si noua poza asta in care incordarea bucilor se citeste pe fatza ?
Sau le-a facut poza la dorsal ?
Sau erau cu popoul in locul fetzei cand au trecut prin dreptul aparatului de pozat ? ...poate de asta i-a durut capul, ca il bagasera unde nu trebuie ???

Cat despre budigai, parca v-am mai spus ...primii 2 ani de locuit in America, eram revoltata de nadragii americani ... barbata-meu purta numai tanga aia de Romania, dadeam ochii peste cap ca orice emigrant venit in America care se considera superior ...

Intre timp, se pare ca am bagat capul in multime ...

Anul trecut cand am fost in Romania si am vazut masculinitatea carpatina cu burtile curgand peste chilotii stransi pe fundulica ... valeu, valeu, va-le-leu ... mi s-a facut asa de putzina neplacere ... recunosc ca elementelor tinere si trecute pe la sala nu le sta rau, nici din spate dar mai ales din fatza ... mai fetelor, dar sa ii filtreze la intrarea pe plaja, ma ofer eu controlor : o sa treaca numai cei care imi trezesc o palpitatie din spate si o stralucire a ochilor (mei frumosi) din fatza ...restul, in pantaloni nenicaaaa, ca ne bruiati retina.
Idem si pentru duduiele durdulii - le dau eu idei cu costumul meu cu fusta, ala cu care am tulburat varsta a 3 a a litoralului romanesc. E simplu, cine nu isi vede degetele de la picioare din pozitia verticala, trece la fusta, cine le vede, trece la tanga ...

Daca ma puneti pe mine controlor pe plaja, sa vedeti cum decorez litoralul romanesc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Buflea..te implor,pune o poza cu costumul asta..te rog....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mi-o imaginez pe Buflea la cap de plaja cum trece tot boborul printr-un tipar...care trece bine, care nu...
La palnia cu pricina numai Tea si cu mine ne mai incumetam. Eu nu pot iesi din ea decat cu capul in jos. Probabil ca atarna mai mult

In poza aia cu topogane, cel din stanga sunt piste pentru covorase, cel bleu si cel alb sunt fara. Ala alb are o cadere ucigatoare...de el vorbeam

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Nu va citeste omul o zi si cu ce preocupari va gaseste pe din ce in ce mai sexosul ghetar

Rufus in tanga

Buflea controlor de plaja romaneasca! Mama lor!..ce zic eu, cred ca mai degraba - Nasa lor, Nasa plajelor!

Kari cum mai si nu ai sarit la jugulara cainelui!?

Viviana
cu poza de buci incordate deasupra patului

Noi jucam la pitici, doar peste cativa ani visam la Disneyland.Am fost in copilaria mea, pe la 20 de ani, m-am distrat fix ca un copil, in toate tiribombele vajaitoare m-am dat.

Omu meu modelul prudent, eu sunt responsabila cu adrenalina in familie.

Acum cred ca mi s-au mai dereglat niste otoliti pe la urechea interna si va trebui sa-mi fac curaj sa ma dau cu piticii.



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

felicitarile Mariei
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Trebuie scanata poza. Si n-am chef.
Da, da, capatanile lor erau la locul cunoscut.
Stii cand strangi din buci si iti incretesti ochii si iti tugui buzele ca nu cumva sa scape ceva pe-acolo? Asa arata fetele lor.

Costum cu fustita? Hai mai Buflea!
Mama are din ala.
Treci la lucruri mai sexy si serioase.

Da, da, acele palnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Io votez cu Buflea! Buflea pentru controlor la intrarea pe plaja!

RECTIFIC: Buflea, NASHA plajelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Rufus, nu ai inteles ... Toata lumea intra pe plaja, ar fi culmea sa scrijilesc turismul romanesc.

Eu doar fac decoratiuni estivale pe plaja:

1. Tinere, buna ziua, la mare, in vacanta ? Ai luat sesiunea ? ... Ia sa vedem, spate ... hmm, ar mai merge niste genoflexiuni, dar este acceptabil ... fata ? ... Ridicati-o va rog de pe pulpa dreapta, e bine asa ... Sa aveti o zi cu dame

2. Domnul, buna ziua ... de cand mergeti la sala ? ... spate ? ... nu-i rau ... fata? ... E chiar foarte bine, ce marca de slip purtati (in fata) ? Aham, au o croiala care ne avantajeaza ... Sa aveti o zi cu Doamne

3. Domnu? Dvs ati vrut sa ajungeti la plaja sau la sala ? Plaja ? Cu sotia ? ...ok ... spate ? ...auci ! ...fatza ? ... aoleuuuu , ia vedeti aici la magazinul de pe faleza ca au niste budigai, pentru masura dvs ... nu, nu se intra in chiloti pe plaja, ne-am civilizat ... cum ? baiatul din fatza ? pai asa se poarta budigaii la varsta lui, stransi pe muschi ... se vand pe muschi acum ... la dvs masura este: "largi pe trup".
Sigur, ca astept ... acoperit da ? numai asa intrati ... sa aveti o zi cu (sotia) buna !!!

4. Tataieeee, matale ? La plaja si matale ? aaaaa, cu nepotii ... spate ? ...of ! of ! ... fatza ? ... "atarna" batranetea tataie, nu ? ... te las acum, dar sa mai lungesti budigaii aia, sa acopere genunchii ... si de tricou de plaja ai auzit, pai sa nu te arda soarele ... da, da, intrii cu el in apa, nu cumva sa-l dai jos. Nu uita palaria si ochelarii de soare ... si nu scapa nepotii din ochi. Sa ai o zi cu soare ...

La variantele feminine inca lucrez ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:



Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput