Pingunici, sosete si altele...pe'ndelete!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ruf ala din poza esti tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Eu cred ca musai sa punem drept de copyright pe topicul asta.

Iti dai seama Bufleo ca ideile tale pot face scenariul de mare emanatie al unei emisiuni matinale estivale!?



astept cu interes varianta pt dame

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

felicitarile Mariei
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Da, Mada, fatza nu mi se vede, dar budigaii mei cei rosii, da!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Buflea, Buflea, Buflea

Or mai exista plaje pentru nudisti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Hi hi..vrei sa institui control si la plajele de nudisti?Acolo trebe comisie....parerea mea....

Rufus,da` poza cu ceilalti..nu ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

stai asa bufleo

pai nu ti se ridica poalele-n cap cand intri in apa cu ditamai angrenajul cu fusta pe tine?

si la iesire nu ti (gerenal, da, ca tu n-ai si nici io n-am )se muleaza pe toate stratuletele si toti colaceii spandexul ala ud?

ca eu asa ma patit cand am vrut sa ma intru in rand cu lumea

asa ca am renuntat...

plus ca jumatatea mi-a spus ca arat ca menajerele alea cu fustita si imi lipseste dracia de praf...ups...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Spuneti voi daca nu am dreptate … am noutati la variantele masculine ….

5. Dvs … insurat ? nu ?… foarte bine, ca era sa va trec la pantaloni … ia sa vedem, spate ? …merge ! …fatza ? Cine este “asta” din fatza ?… de ce va uitati in jos ? … domnisoara ? domnisoara din fata dvs, cine este ? … o prietena ? pai cu prietena la plaja se vine in pantaloni, spre binele amandorura … ah! O amicaaa …ok, va las in slipi, dar sa stiti ca vara asta se poarta alb … mai ales pe fatza, expertii spun ca mareste. Daca nu gasiti, macar puneti nuante deschise … sa aveti o “buna” !!!

6. Bine ati venit pe litoralul romanesc … de cand aratati asa de
bine ? … genele? Aham … spate ? …mda, nu-i rau, faceti patinaj ? … nu ? hmmm, eu stiam ca numai patinajul bombeaza fundul …fatza ? …stiti ca exista si varianta mulat ? …ah, va place numai pe (la) spate? mulat pe spate ? Bine, sa aveti o zi cu domni ! …

7. Buna ziua, sarut mana … impreuna ? da, da colegi, sigur ! … ia sa vedem … spate … merge … in concediu ? nu? doar o delegatie scurta ? cat de … scurta ? fatza va rog … mda, mergea si mai lunga, mai ales cand o scoti din décor … pe doamna, de dansa vorbeam … doamna ? slipul asta nu l-ati mai purtat, se vad niste dungi albe de la capotul de casa … sa aveti o zi in camera !

8. Buna ziua, la ora asta se vine pe plaja ? … Pai la cum aratati va “ardeti” repede … cum cine ? Violeta …Ultra-Violeta, dvs nu ascultati sfatul medicului ? … magazinul de pe faleza, tricou si pantaloni estetici, este intr-u sanatatea Dvs, o sa-mi multumiti… vreti sa va bronzati ? Pai incepeti sa sfaraiti … eu zic, mai bine acoperit …da, da, puteti sta fara ochelarii de soare dar sa puneti palarie …

Va vorbesc despre costumul cu fista mai incolo …

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:



cu atat poci contribui acum la acest subiect

Apreciez curajul unora de a pune poze cu ei in costum de baie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Lali, daca la mine te referi, sa stii ca eu nu consider ala costum de baie, ci asa cum le-am zis, izmene.
Ca asa e moda...asta e alta discutie.
Si, bineinteles, nu vorbim de curajul de a pune poze in izmene.

Buflea: stand up comedy

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput