Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Am intels care e secretul...
Pai de asta la mine nu merge. Eu cum intru in casa, nici nu ma schimb si ma intind pe canapea. Am o minunatie de canapea cu sistem recliner si cand ma afund in ea, nu ma mai misc de acolo pana imi ajung baietii acasa. Uneori nici nu aprind lumina, nu cumva sa fuga lenea :))) si stau asa pe intuneric numai eu si gandurile mele.

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

neata!

Paula si Mony bafta si sa veniti cu vesti bune!

ajut si eu la caitole daca e nevoie.

-----

O poveste cu Minuni - o roza, un fluturas dragalas si 13 s


Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

si cum se poate vedea si la semnatura - am fost la morfo de prim trimestru, toate masuratorile sunt perfecte Slava Domnului!

-----

O poveste cu Minuni - o roza, un fluturas dragalas si 13 s


Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Maitreyi felicitari


viitoare mamica de hocheist 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Maitreyi felicitari!

Doxy mersi!

eu sunt la capitolul nume. Daca ramane putza va fi un Philip. Cu unul sau 2 "p" la sfarsit nu stiu. trebuie sa ma documentez sa aflu care e diferenta.
Am sunat moasa si asa s-a bucurat Mi-e dor de ea, abia astept sa o vad sa ii povestesc toate cele.

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008) si 12 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Maitreyi, felicitari pentru fetita!
Cum se simte baietelul? Chiar ma gandeam ca raceala lui o fi de la contactul cu colectivitatea. Merge la gradi acum?

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Monicaa, ziceai tu ca ai avut o moasa foarte buna la fata si ai vrea sa fie libera si acum, se pare ca e libera, nu?

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Buna ziua, burtici!

Maitreyi si Monicaa, felicitari!!

Paula si Mony, va tin pumnii!!

Burtici, si eu simt mogaldeata tot mai des si mai intens. Doxy, si eu am simtit la mana!! Am crezut ca e o fabricatie a mintii mele

Happy_Ama 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicaa spune:

Doxy sper ca e libera si ea la fel. La sf lui martie capata planul pana in octombrie. dar si-a notat si daca poate schimba ceva, schimba ca sa fie in august libera. Ne vedem in aprilie si facem planul final. Daca nu va putea o sa-mi recomande pe altcineva. Dar nu va fi sigur la fel. Am asa incredere in ea si stie prin ce am trecut cu alaptatul. Speram, speram.

Moni, mami de Clara Sophia (25.01.2008) si 12 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

multumim fetele!

doxy multumim, e mai bine acum. a ramas cu o tuse plina dar trece si asta. nu a primit inca avizul de gradi. vineri ni-l da si va merge de luni din nou. si era asa trist ca el vrea la ditza de racit nu cred sa aiba legatura cu gradi cat cu mine ca eu eram pocnita dinainte...dupa 1 an de gradi la grupa mica a surorii lui cred ca are imunitate destul de buna

-----

O poveste cu Minuni - o roza, un fluturas dragalas si 13 s


Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput