Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Monica, ne bucuram si noi alaturi de tine. Si la noi sunt multi care nu stiu dar asta si pentru ca stam destul de departe de multi prieteni si n-au apucat sa vada ca e altfel sunt cat un elefant in miniatura. Tot zic sa fac o poza sa o pun. Amalia e mic copil pe langa mine.

Alina 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

As incerca eu insa maine mai toata ziua sunt plecata de acasa. oricum as vrea pm cu parola. Daca nu e sa fie maine poate este alta data si mai facem prin rotatie.

Alina 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Monicaa, m-ai facut sa ma intorc la capitolul trecut sa-ti mai citesc o data mesajul. Felicitari!
Eu as putea invoca o scuza, am citit 15 pagini de dimineata si la inceput mai raspundeam pe masura ce citeam apoi, n-am mai avut rabdare sa ajung "in timp real"
Mony, bafta si tie si multa sanatate!
Alina confirm cele spuse de tine.

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Paula azi plec la Timisoara si maine dimineata ma interneaza.
I-am dat parola si lu betty sa ne ajute.
Va

Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Ajut si eu pana se intorc fetele

amalia tsakoniati
17+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Hai ca iar m-am intors la mesajele din urma ca am ramas cu impresia ca vroiam sa zic ceva....
Alina, ca de tine era vorba, ce-i mancat de ai facut atata treba?!
Eu nu sunt in stare de nimic, nu stiu unde e mult laudata energie de semestru doi.
Noi am fost la Chisinau in w-end si mi-am adus hainutele de gravi si bebe, pe care le depozitasem in garaj la socri. Le-am selectat pe cele care pot fi purtate si de fetita, iar restul le-am dat la un spital de copii.
Acum as rade daca intre timp o sa-i creasca putza fetitei mele.

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Am mancat si eu in timp ce mai scriu si pitica mea da din picioare. Am inceput sa o simt din ce in ce mai tare. Acu doua zile am simtit-o si la mana.

Oxana, mami de Rares-Ion (11.03.2009) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Prea multe calitati nu posed insa daca am un aragaz cu 8 ochiuri pot sa fac 8 mancaruri de-o data fara sa ma incurc. E mostenita de la mama. Al meu mai intai face o ciorba apoi o tocanita si dupa aia oboseste iremediabil. Sa nu vorbesc de cata treaba am de facut in urma lui. Oricum important e ca gateste.
In schimb nu calc, nu cos... daca se rupe ceva arunc. Deci toate lucrurile au un echilibru pe lumea asta.
asa faceam cand veneam de la servici. cat se facea mancarea, masina spala si eu faceam curatenie in casa. Spilul era sa nu apuc sa ma asez si ma trezeam cateodata ca toata casa e bec si mancarea e facuta insa eu nu m-am descaltat/

Alina 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Dana ca tine procedez si eu, totul deodata. Dar cum spui, smecheria e sa nu te asezi cand intri in casa, ca te ia cu lene


viitoare mamica de hocheist 14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Si eu simt gogoloiul. Nu stiu ce poseda in partea stanga a buricului meu ca acolo e agitatie mare. Am inceput de vreo 4 zile sa il simt zilnic si serios. Si eu simt la mana insa senzatia e dublata de miscarea din interior. Sotul spre exemplu nu realizeaza inca daca e bb sau ma misc eu. Abia astept sa se simta mai bine. sunt tare curioasa de reactiile micului V. Ii explicam la inceput ca burtica salta intr-un anume fel si de atunci nu e zi sa nu ma intrebe cand salta burtica.

Alina 18+

Mergi la inceput