Ghiocei martie-aprilie2009 *457*Alaturi de IULIA!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete dragi

copii sunt ok....eu cu gatul varza si frisoane la greu...as boli dar n-am "loc".La 11,30 merg dupa Bogdi,la 13 o duc pe Isabella la 14 il duc pe Bogdi la clubul de teatru,la 16 il iau ne oprim la gradi si luam si fata...dupa ora 17 nu stiu cat si ce o sa mai fiu in stare sa mai fac...


all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

dodo -
o cana mare cu ceai cu miere multa si lamaie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

kea - e super atmosfera ta cu jocuri
nu vad pozele (pt ca desigur ca nu exist pe fb) dar imi imaginez (ca-s pestioaica, ce naiba) si-mi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Gianina
Dodo, eu am descoperit de curand ca-mi trece urgent durerea de gat cu nurofen raceala si gripa. A doua zi sunt ca noua. Si ce ma mai chinuiam cu de toate! De la durerea de gat nu puteam manca, de la nemancat eram ametita si tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata la prinz, tufete :)

Noi miine bem sampanie si, daca sintem in forma, facem o partida de sex, ca nu prea le "prindem" sezonul asta

In rest, toate bune!

Va pun un link cu orga de barbarie (nu stiu cum i-o zice in ro), poate va da idei pt aniversari :) Tanti se deplaseaza, a mai fost in ro (si in alte tari, pina in japonia), asa ca daca va tenteaza sa va faca un spectacol pt pici, go it :)

http://manivelle.org/dans-la-rue.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Eu am ramas fixata pe jocuri.
Azi am facut piramide din pahare de unica folosinta. Dovata o punem pe fb.
Apoi am ascuns o jucarie, lasand ca indicii paharele de plastic.
Am in plan sa ascund un ceva ce suna( un ceas, o jucarie, inca nu stiu), intr-un dulap, sub o perna, sub pat si copilul, venind din alta camera, s-o gaseasca.

Keutu cheliutu


Kea, eu initial am citit ca ai facut "pijamale" din pahare si ma gandeam cata munca ai prestat dar iute am recitit cu toti ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

referitor la vaccinul de 4 ani> ne-a anuntat de la cabinet de la dr de familie ca NU SE MAI face. A spus asistenta ca nu au primit lamuriri ci doar informarea ca din ianuarie 2013 nu se mai face acest vaccin dar au obligativitatea de a face vaccinul restantierilor din ultimile luni din 2012

maine> nu am pregatit nimic. daca imi face sotul o surpriza OK daca nu la fel de OK.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Sa inteleg ca maine e ziua cea mare. Si nu mai am mazare! Saptamana trecuta parca, am citit eu aici despre Valentine's Day si nu stiu cum, am tras concluzia, din ce se discuta, ca atunci trebuie sa fie. Si eu n-aveam nimic pregatit, doar o mancare de mazare. Mare branza nu puneam eu la cale, ca dupa 8 ani de casnicie in care n-am marcat evenimentul, l-as fi socat, dar macar acolo, o praji, o clatita, o ceva. Ca sa fac si eu ceva, ca ma ametise Gianina cu fluturii ei din stomac, i-am pus mazarea in farfurie sub forma de inima. Si mandra de mine, cu zambetul pe buze, asteptam reactia. Nu mai intind pelteaua, ideea e ca nici nu s-a prins ca-i inima, i-am atras eu atentia disperata ca baga furculita si-o strica, i-am pus n-spe intrebari, in ideea ca s-o prinde ce zi e... dar mai mult decat ca-i 6 februarie, n-am scos de la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

salutare!

Janine-merci de ceai(merge orice cu multa miere), chiar ma gandeam ca n-ai mai pus si tu nicio poza cu micshunica

eu fac bine, cresc, obosesc, as vrea maine sa "obosex"ca chato, insa stam cuminti si mai bifam din bagajelul de spital, mai aranjam, mai facem planuri de ziua Neghinitei, de abia astept sa o rasfat la mall ne-a omorat cu papusa Esmeralda, insa pe net vad ca e numai prin strainatatuti; sigur gaseste ea alta inlocuitoare, doar e pestoaica, ii merge imaginatia.

facem si noi vaccinul, la sfarsitul lunii.

Ari adora sa ma picteze seara pe burtica, si radeam cand vedem ce iese

eu mai ma distrez putin cu aerosolii, ca sunt cam fonfi, asa ma enervozeaza vantul astaaaaaaaa!

gata v-am plictisit destul; noapte buna



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 35
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Silvi, poare e doar o "lipsa" temporara de vaccin la DSP sau cine il livreaza caci cel putin luni cand am fost la dr mi-a spus ca "au si se face".

Petrecere frumoasa Vale-nutzelor!

Mergi la inceput