Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

multumesc fetelor pt urarile de LMA,pur si simplu a zburat timpul si avem fetita mare;si eu voi scrie povestea nasterii care nu este una extraordinara,mult mai aparte este povestea obtinerii sarcinii

daca nu mi s-a atrofiat neuronul astazi cristinagoji implineste o varsta ...so LMA si tie draguta noastra sa fii sanatoasa ,voioasa si mereu la fel de zambacioasa cum mi-ai lasat mie impresia aici pe forumache


Mamica fericita de fetita cu fundita



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

La multi ani, Anastasia Parascheva! mami de Anastasia sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de ea si sa nu mai fi in butoi anul asta, gata ai fetita mare si frumoasa!

Lali, te asteptam pe facebook!

Bulinuta, nu stiu daca aveti sau nu, dar v-ar prinde bine o asigurare la un spital privat care sa aiba si urgente ca vad ca sunteti abonati, nu stiu cum reusiti sa le adunati toate. Se vede ca ai pasit cu stangul in casnicie (nu mai stiu care picior l-ai avut in gips ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

va pupam si noi pe ziua de azi.

m-am uitat la pozele stranse de fete cu bebelusii la livrare si mi se par asa de frumoase amintirile astea. avea niste copii minunati. sa ne traiasca!
abia astept sa se umple si albumul de la 1 an.

robert a dormit toata noaptea...nici nu s-a clintit. si eu la fel, iar astazi sunt fff odihnita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

letitia sa stii ca nu am uitat de intalnire, dar sunt fff racita si nu cred ca vroiai sa ma vezi. poate saptamana viitoare sunt mai bine si reusim sa ne vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

suzieq avem abonament la o clinica mare privata care are si spital dar unde platim...problema e ca dr nu sunt super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani, Anastasia!

Georgia, de acord cu tine, pt o persoana cu dificultati in a obtine sarcina, nasterea e mai putin spectaculoasa decat reusita procrearii. Poti sa ne scrii si acea parte a povestii, pe mine ma intereseaza

Luiza, eu pot si vreau sa ne intalnim, sunt cea mai mobila dintre noi toate, am ajutoare la nevoie. Ziceti tu sau Dari unde si cand, la voi e mai cu restrictii . Dac-ai stii cat astept vremea faina sa incep sa ies cu copiii in parc, ma termina ploaia asta si cat se plictisesc amandoi in casa!

Lali, trebuie sa rogi pe cineva dintre administratorii grupului sa te adauge la Bulgarasi pe fb, pana nu esti membru nu vezi nimic din ce se discuta. Ligia si Alice parca sunt admini.

Am pus poza cu Cristi nou nascut in albumul comun de pe picassa :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

La multi ani Anastasia!!!


Georgia sa iti traiasca printesa! Sa fie sanatoasa si norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Georgia!!!! SA-ti traiasca printesa Anastasia si tu sa fii fericita langa ea multi multi ani inainte!!!

Multumesc si eu de urari!!! si chiar sunt destul de razacioasa, cand sunt in apele mele.

Lalitutza si dr Anca vad ca au raspuns favorabil la apelul meu Georgia? hai ca pentru voi tot intru de catva zile incoace pe DC, sa vad de mai trbuie sa va conving mult sau ba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multi ani!
Maria Elena si Mihai


La multi ani!
Anastasia Parascheva




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multi ani mami Cristina, sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor!





Mergi la inceput