Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani MARIA ELENA si MIHAI ,SA CRESTETI MARI SANATOSI SI NOROCOSI!!!

La multi ani Matei,sanatos si norocos !!!
Suziq-multumim de cafea,naspa cu vremea asta....aici e frig si bate vantul cam nasol de scos copilul din casa...si zici ca j
nu te-a lasat sotul sa dormisi eu care ma gandeam ca altul a fost motivul
Ica- ma bucur ca nu ai uitat promisiunea,acum ceva vreme mi sm amintit sar ca sa nu supar pe nimeni nu am zis nimic.si mai sunt fete care au promis
Cicineata-sa iti iasa tortuletul buun poate pui o poza ceva?bafta
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani MARIA ELENA si MIHAI ,SA CRESTETI MARI SANATOSI SI NOROCOSI!!!

La multi ani Matei,sanatos si norocos !!!
Suziq-multumim de cafea,naspa cu vremea asta....aici e frig si bate vantul cam nasol de scos copilul din casa...si zici ca j
nu te-a lasat sotul sa dormisi eu care ma gandeam ca altul a fost motivul
Ica- ma bucur ca nu ai uitat promisiunea,acum ceva vreme mi sm amintit sar ca sa nu supar pe nimeni nu am zis nimic.si mai sunt fete care au promis
Cicineata-sa iti iasa tortuletul buun poate pui o poza ceva?bafta
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

La multi ani Maria si Mihai!! Sa cresteti mari, cuminti si sanatosi!!

Alice asa eram si eu pe la sf. fiecare zi roia in jurul momentului aluia. nu mai ieseam din casa de frica sa nu mi se rupa apa pe undeva, ma miscam greu cu multe haine pe mine, trecusem 3 zile peste termen, dar nu ma imbia nimeni la ceza si oricum nu mi-am dorit. dar aia-i vorba adevarata: de ce ti-e teama nu scapi. Dar nu cred ca Mara a fost urata, dar sunt convinsa ca asa ti s-a parut. Si eu am zis ca e hidoasa si deformata. Am iubit-o cu sufletul, dar ma tot gandeam ca va avea viata grea daca nu va avea si un gram de frumusete. Apoi m-am obisnuit cu fatzuca ei de pisica si acum cand ne uitam pe poze ne miram cat de urata si schiloada a fost primele 2 luni. Apoi s-a mai bondocit si mi se pare si acum ca a fost dulcica. Acum iar are o perioada strange in care ii creste parul aiurea si nu o poti defini cafata sau baiat daca nu ii pun bentita pe cap...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Fetelor cum se numeste grupul de pe fb?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

Buna seara si aici..:* mii de multumiri tuturor pt urarile facute mariei astazi va pupam si va imbratisam cu drag.
La multi ani!!!MIHAI sa fii sanatos,voios, sa iti bucuri parintii viata intreaga...
Grupul pe fb Lali se numeste bulgarasi 2012
Va pop si va doresc o noapte linistita tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

lali, bulgarasi de 2012
mihaela, amandoi mi-au parut urati la nastere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Era sa se termine ziua fara sa urez la multi ani celor care isi serbeaza onomastica azi, in special bulgaraselor Antonia Cristiana si Antonia Camelia si mamicii Alina_anto! Imi cer scuze, mi-am amintit cu intarziere ca azi e Sf. Antonie.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

LA MULTI ANI Ananstasia Parascheva!

am ajuns la 8 la servici de se uita portarul ca la masini straine ...cristi e la spital...ca nu se hotarasc astia ce are dupa modelul clasic romanesc

filip e ok: l-au vazut chirurg, neurolog si pediatru, au testat reflexe etc...e ok si sper sa ramana asa

acu ma apuc sa citesc si eu din urma pana aterizeaza lumea pe aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alice am citit povestile

cicineta ce curajoasa esti sa faci tortul singurica

suzieq sper sa va iasa planurile asa cum vreti voi
solutia aia e igienol? eu asta folosesc pentru spalat parchet, gresie etc si pentru dezinfectat masti de aerosoli o solutie de la chicco

revin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor!
La multi ani, Anastasia Parascheva! Sa cresti mare si sa-ti bucuri parintii toata viata!
Bulinutza, multa sanatate sotului!
Nimic nou de pe frontul de vest , ne bucuram ca vine weekendul.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput