Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

georgia, vreau o poza cu pisica mica la nastere (prima poza, deci), si o poza cu ea in ziua in care a implinit un an. te roooog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani Alex- sa cresti mare,sanatos si norocos bularas mic si dragalas.
Buna dimineata fetelor, dau cafeaua azi ,Andrei s-a trezit de o ora....avea treaba cu carticica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Buna dimineata!

La multi anisori sanatosi si fericiti, Alex!!

Lali . Cu siguranta ne vedem cand ajungeti in Tm.

Georgia, foarte frumoasa povestea ta!

O zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

miha eu te inteleg perfect cu DC-ul...aici e altfel, eu am tot zis dar...

ica ma bucur ca sunteti bine

lali merci de cafea...am ajuns sa beau iar minim 2 pe zi



La multe lunite Alex!


am facut programare la sedinta foto pentru filip si rari si noi 2 parinti abia astept
ileana voi ati adus ceva de acasa? ca sa stiu cum ma duc acolo

va urez o zi buna azi...insorita vad ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multe lunite, Alex!
Eu sunt tare suparata ca am pierdut pozele de la nasterea Ioanei, inca mai sper sa le mai gasesc la vreo ruda ceva, care sa fi avut inspiratia sa si le salveze in PC. Eu eram convinsa ca le am salvate in laptop si uite ca nu le gasesc... Ca sa nu mai spun ca am pierdut si pozele cu Maria intre 2 si 4 ani... Nu-mi vine sa cred ca am ratat mesajele de la webshots.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

lexi si eu am pierdut multe poze...mi se pare cea mai mare porcarie ce au facut...eu una nu am vauzt niic un mesaj de la ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Bulinutza, pai aia e, ca nici eu nu-mi amintesc sa fi primit ceva. De regula cand primeam reclame de la ei, macar titlul mailului tot il citeam, daca ma interesa, il deschideam, daca nu, il stergeam. Cu siguranta m-as fi prins despre ce e vorba daca primeam mail de la ei...

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Neatza pe la pranz.

O cafea ceva? Eu am baut si mai beau inca dupa o noapte mai grea.

Multumesc fetelor care au raspuns la intrebarea cu solutia de sterilizat.

Alexa, de mutla vreme vreau sa-ti raspund dar pe facebook am pierdut postul, nu am copt mar la cuptor ci doar la steamer, am renuntat sa-l mai coc il dau crud ca vad ca e ok.

Azi i-am dat prima data kiwi, dar am ales o mare parte din seminte sa vad cum se comporta, i-am mai dat si afine, asta din categoria fructelor cu seminte.

Lexi, nu poti sa le dai un mail ceva? poate poate mai recuperezi ceva, eu nu am folosit niciodata webshotul asa ca nu stiu despre ce e vb.

Si eu as vrea sa facem o sendinta foto, dar sa vedem cum gasim timp, poate vb cu prietenul nostru fotograful sa ne faca intr-un week-end.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

pai acum e simplu si pt mine pe DC, ca majoritatea scrie pe FB, dar daca iarasi s-ar scrie un capitol la 2 zile, n-as mai reusi sa citesc decat pe sarite si in final as lasa-o balta :(

Dar mie tot pe FB imi par mai organizate discutiile, cat despre chestii banale, spuse doar ca vrei sa le spui, si acolo se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Aerlilan -cum a fost in prima zi la serv.;Pana la urma bona este tot doamna aceea sau ai gasit pe altcineva.?
Bulinutza-2 cani? Fa-o mai zeama lunga sa nu te ia cu tremurici
Suziq - si noi facem sedinta foto ..cand ajungem acasa si tot cu doamna de la botez, tare incantata am fost de ea.Adcpt recomandare
Lexi imi pare rau , nu am folosit nu stiu cu ce se mananca...poate mai ai poze prin mailuri trimise la prieteni rude...tb sa ecuperezi macar o parte din ele...

Mergi la inceput