Homeland

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Oh carmen, va ajunge si la voi asta candva amintire...cati ani are puiul tau?


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



3 ani si 4 luni
dar e ok, ea e chiar ok, al mai batran dintre caini are aproape 13 ani nu am reusit in 13 ani sa ii explicam care e treaba cu uichendu'
nici al' mai tanar nu a inteles, asa ca ne-am resemnat cumva, incercam sa supravietuim cum putem

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

popcorn inca nu s-au facut, o sa va tin la curent cu evolutia da' si daca se fac or sa fie marunte de tot, ca daca astea intr-adevar is seminte de porumb, atunci is macinate - un fel de malai, asa

edit: daca ma gandesc mai bine, nu poocorn, da' mamaliga s-ar putea face buretele meu

asta-i dracia: (click pe poza s-o mariti si va faceti o idee despre ce vorbesc. nu cred ca reiese din poza cat de abraziv e)

http://www.spontex.com/en/products/?detail=calypso-natural-scrub-active-peeling

la sauna nu tin neaparat sa am companie, ca oricum nu rezist decat cateva minute, insa sa imparti un jacuzzi cu doi masculi care n-arata rau deloc... priceless

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

hahaha Carmen, dupa caini luati-va pisica. A noastra dupa vreun an a invatat sa astepte cuminte pana ne trezim. :) Parca aveam iar copil mic in casa cand l-am luat, fetele nu ne mai trezeau dimineata demult. :)

We la noi va fi din nou banal: cumparaturi sambata, eu am de invatat dupa ce gatesc, asta inseamna dupamasa/seara. Duminica am de repetat si dupamasa plec la drum, luni am examen. Nu va mai spun de we urmator ca ma apuca plansul...va trece cumva...

mianna deci dezamagire! Pacat...macar ai avut o zi faina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

nici mai faina, nici mai rea decat m-as fi asteptat. am muncit cam pana pe la 4, apoi tura de rigoare - shopping, mancare, si-apoi sauna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Mersi, esti draguta Am avut pisica, stiu cum e. Oricum, nu putem lua, desi ma bate fi-mea la cap, din cauza cainilor, care se pare ca au niste chestii extrem de personale de impartit cu dumnealor pisicile. Nu stiu ce le-au zis, dar s-au suparat tare. Refuza sa mai treaca chiar si pe gard.
Si porumbeii vecinului ne dau ignore. O perioada zburau pe deasupra curtii noastre intr-o mare veselie (veselie constata pe rufe, nu oricum) pana cand unul din ei a devenit mic dejun. De atunci rufele mele sunt in siguranta.

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Costumul de calarie nu e chiar asa scump. Bine, sotul nu si-a luat decat casca, dar fata si cizme si pantaloni. Manusi a primit de la o firma la care e abonata si primeste lunar cate ceva in pachet...Nah dar comparativ cu dansul, ca asta a facut anul trecut, unde nu i-a trebuit nimic, se aduna. Cursurile sunt comparabile ca si cost, mie mi se pare orice faci aici scump de tot...

Eu ma duc la nani, ma doare tot corpul, capul, cred ca sotul a vrut sa fie darnic cu virusii lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

dac-aveti chef sa v-amuzati, la topicul despre morti acum se rade-n hohote. carmen stieee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Mi-ar place si mie calarie, iubesc caii (vorba lu' fiica-mea), dar mi-e tare mila de nefericitul care mi-ar putea fi atribuit. Pana nu da semne ca se misca ceva sunci la vale de la dieta aia... exclus...

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

dac-aveti chef sa v-amuzati, la topicul despre morti acum se rade-n hohote. carmen stieee!


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





eu??? da' ce-am facut???

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

am aterizat si io acasa! da, acum o juma' de ora :(
cainele numa' n-o chiuit cand m-o vazut :)) fimiu m-o asteptat cu www.torebrings.se/bilder/artikelbilder/115402.jpg" target="_blank">mancarea ; ochiu' l-am facut io, amestecu' ala dubios l-o prajit el si sfecla e la borcan :) da' gestu' conteaza. muult.
ma'c pe la inmormantari :) daca ziceti ca-i amuzant si pe urma la o baie cu spume

Mergi la inceput