Fluturasi minunati 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada offffffffffff stiu de reduceri
dar anul asta m-as fi bagat la cele de la zara mai mult
sunt mai multe rochite pt antonia
si blugi mai colorati
mai de copilasi
dar of
sunt suparata ca sunt falita
da asta e
poate voi lua ceva macar pt antonia
si stiu ca ne ajuta la toamna
ca si eu am procedat mereu asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Cami lasa nu te necaji ca oamenii in varsta au nevoie de somn mai putin decat tinerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miha si ce ai facut cu ilinca daca si-a spart capul?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

de maine revin la programul meu ca pleaca mamaaaaaa

la noi e un frigggggg
brrr
si incepe gradi
eu cred ca primele doua zile nu o voi duce pe antonia
sa se incalzeasca peretii gradinitei
cred ca e inghetata complet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Simona , draga mea, La multi ani!
Sa ai parte doar de ce-i bun in viata, mami frumoasa si buna!
Somleac multam de cafea!Spor la munci!
Cami, hai ca te descurci! Si eu astept sa ia sotul banii si sa vad daca oi mai gasi ceva pt la toamna pt fete...
Lavi ce faci?
mada si irinuk va invidiez!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Cami n-am facut nimic i-am tinut tare apasat sa se opreasca sangerarea. Curgea foarte mult sange. Nu cred ca trebuie copcie ca nu e mare , dar adanca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Buna dimi

Am scris un mesaj lung care din greseala l am sters

Pe scurt acum: miha, cum se simte ilinca?? Stai linistita ca nu ne ai stricat nimic, iasmi chiar s a distrat acasa cu vic si matia. Vaiiiii si eu care credeam ca este nebuie la noi cu 2 copii ...da ne ai "citit" nu suntem obisnuiti chiar cunasa "scandal"
Ilinca ne a speriat la maxim cu cazatura. Doamne cat de mult sange i a putut curge...al meu sit deja intreba daca sa megem la spital......si bineinteles "a fost vina noastra ca suntem doua si nu suntem atente la copii mici"

Siimo, la multi ani mami frumoasa!!!!!!! Iti doresc din binele si toata fericirea din lime tie si frumoasei tale familii!!! [

Am scris mai mult, dar nu mai este.....revin mai tarziu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Buna dimineata!

trec rapid sa semnez condicuta si ma duc la treaba ca am de spalat, intins, pus la loc, vase de scos din masina de spalat, facut mancare... de astea, gospodaresti, stiti voi

multumesc de ideile de mancare, am sa le notez felicitas, as manca si eu niste carne de iepure, da pusca n-am

somleac, yasmi, deci s-a lasat cu peripetii pana la urma pup Ilincuta sa treaca repede buba

anda15, acum ca ai laptop, ne arati poze cu mami si al ei fecior?

cami, sanatate si poate trageti un pui de nani la amiaza cu fetele daca te incalzeste cu ceva nici eu nu prea am dormit, am pazit-o pe Sophia cu febra ei, dar a fost ok, trebuia sa fi dormit bine si nu iepureste cat despre reduceri, eu nu am luat nimic, desi aici sunt reduceri adevrate si preturi mici , dar nu am chef, pur si simplu, strang punga pentru ca are destule si asa ii raman mici si nepurtate, si sa ii cumpar in avans pe la toamna/iarna, nu pot ca nu stiu cat o sa se inalte si vcate kile mai pune pe ea ii cumpar atunci ce si cat o sa am nevoie

ma trageeee de manaaa, nu stiu unde vrea sa mergem....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

strumph sanatate multa la piscoata
ai dreptate cu hainutele
dar antonia s-a incadrat in standarde pana acum
si ne-au prins bine luate mai devreme
mai ales ca acu mergem la gradi
si tre sa ne schimbam zilnic
si a inceput sa ceara haine asortate
fara sa ii explic eu ceva in prealabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

fetele, cucuieteleeeee....desi e ianuarie si e frig, eu va intreb unde mergeti la vara la mare, la soare? eu deja ma uit, nu stiu unde o sa fie alegerea finala, dar visez sa o duc pe Sophia la o balaceala buna ca tare-i mai place apa!! ar sta non stop in cada si nu s-ar plictisi o clipita seara dupa ce se insereaza si papam cina, ea fuge la portita de la scari aici la parter si trage si striga "ba baaaa" adica bath ca ea vrea la baie sa se scalde si cu greu o poti opri ii spun ca e prea devreme, o iau si o ametesc cu alteca ca sa nu stea la portita sa tot traga de ea sa urle ca vrea la baie ...deci cum ziceam, o s amergem la mare pentru ea ca noi, adica eu si Nick nu suntem iubitori de mare mai deloc, pentru noi cateva ore de plimbare pe plaja ar fi super arhi suficient... dar o sa mergem cateva zile pentru ea ca tare i-a mai placut si la piscina vara trecuta in croaziera si plangea cand o scoteam de acolo

iar a venit si ma trage de mana



Mergi la inceput