dieta pinguinilor Oshawa

dieta pinguinilor Oshawa | Autor: kariguld

Link direct la acest mesaj

cap. anterior

disciplina scrie pe noi.

interzis cu desavarsire cuvinte cu inteles mancacios.


Rufus, asteptam instructiuni.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Sa traiti! Pinguin Miriluta ma prezint la raport!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Emmaaaaaa? Where are u?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

primiti si foci? promit ca nu-s www.9am.ro/top/International/235557/top-10-cele-mai-frumoase-poze-cu-animale-salbatice-ale-anului/2/Premiul-I-categoria-Mamifere-Amos-Nachoum.html" target="_blank"> foca-leopard , mai degraba mai domestica asa :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Un nou capitol pt pinguinii DC.




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

[ Si io chiar ma gandeam ce curaj dom`le sa inceapa fetele astea Oshawa , d`aia am intrat, sa va urez succes ]



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu nu am priceput multe lucruri:

1. Pe subiectul asta de vorbeste numei despre boabe sau pot sa spun ceva si despre picioarele lui Kari? Ca sa eliminam confuzii, un moderator, sa inchida subiectul celalalt.

2. Pinguinii cei noi care au aparut la coada asta cu boabe, au venit numai la mancare sau le pot cere si lor poze cu cracii goi .

3. Nu vreti mai bine sa slabim si cand or atarna pieile pe noi sa scuturam si toxina de pe ele ? Eu as opta pentru disociere ...si boabe la final, cand suntem complet dezintegrati.

4. Eu ma bag la orice dieta daca imi spuneti pe zile si ore ce sa mananc, serios vorbesc ... Vreau ca la boot camp, sa imi scrieti ce pot manca de luni pana duminica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Eu nu am tinut dieta niciodata. Acum, dupa sarbatori, am cam luat proportii, dar o sa slabesc, micsorand portiile de mancare. Bineinteles, fara dulciuri si fara prea multa paine.




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Si mai am o propunere ... Hai sa ne dam o sapt sa preparam meniurile, sa cumparam produsele, sa vedem cum se gatesc ... etc.
Poate vi se pare ciudat ca cer o sapt, dar azi e duminica, eu nu ma duc la magazin decat vinerea, nu sunt creativa cu meniurile, gatesc prost si fortat ... Si de cand am nascut ultima data trebuie si vreau sa slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Bine v-am regasint! Eu de maine incep sa tin dieta Rina. Deci acest titlu de subiect picat la mare fix


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Eu am dat 11 kg jos in 4 luni.
De fapt au fost perioade in care am mai pus un kilogram, dar l-am dat jos si inca cateva.
Asa ca per total sunt cu 11 kg mai usoara ca acu 4 luni.

Fara o dieta anume. Fara efort fizic anume. Dar cat mai putine dulciuri/sucuri deloc. Paine tot mai putina. Si mancare in cantitate redusa.
Anul asta am reusit sa duc cateva zile fara gram de paine. Candva imi ziceam ca nu pot fara farama de paine...dar am reusit.

Imi propun inca 5 kg sa le elimin in urmatoarea perioada si apoi sa ma mentin. Dar deja am ajuns sa nu-mi mai fie foame, deci cred ca se poate si mai mult.

Urmatorul pas e sa imi schimb garderoba, caci chiar trebuie!

Mergi la inceput