Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *456*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebestrumpf tu esti asa vesela ca maine te chefuiesti ,acuma vad !! felicitari si pt schimbarea prefizului, sa fiti sanatosi !!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Bebestrumpf tu esti asa vesela ca maine te chefuiesti ,acuma vad !! felicitari si pt schimbarea prefizului, sa fiti sanatosi !!!






Mami lui Alexandra (03.03.09)



bey de ce nu? sau poate ne molipsesti tu mereu cu tonusul sus sus cat mai sus.
si da maine va dau tiramisuuuuuuuu(accent pe ultima silaba, parca asa e ), sampanie si niste pepsic, apoi de banutii de la mama caut cadou, ma plimb prin oras si ii dau o pizza sandwich Arianei, ca tare-i mai place
poate ajung o tura si pe la birou pe la fete, sa vedem cum ma misc cu fetele lu' mama una-n burtica /una cu peugeot-ul;
si nu in ultimul rand sa dau niste telefoane sa vad care poate sa-mi imprumute si mie scoica de masina, ca noi am dat-o la vreo 3 mamici pan acum, si cica nu stie unde a pus-omai studiem, tati zice ca e timp, na doar e berbant, eu le stiu pe ale mele, listele toate


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 30
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebestrumpf, daca nu gasesti scoica, ti-o imprumut eu a mea cu drag, e set cu carutul Chicco, ca noua !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Felicitari Mada !!!

Bravo bebe! Si, in caz ca maine nu apuc sau...uit ...la multi ani !

Noi suntem ok, am fost ieri la o scurta revizie, e bine, doar cu muci de la aerul uscat si de la laptele care ii tot vine inapoi. Umidificator am luat, la verticala o tin cate o ora in limita pozibilitatilor (azi noapte la 4 adormeam in fund asa ca am pus-o in pat dupa jumatate de ora si nu a fost bine...), sa vedem ce se intampla...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Bebestrumpf, daca nu gasesti scoica, ti-o imprumut eu a mea cu drag, e set cu carutul Chicco, ca noua !




Mami lui Alexandra (03.03.09)



ohooooooooo e prea mult, merci de oferta, sa vedem ce o sa iasa...

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 30
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Bebestrumpf, daca vrei, iti trimit cu posta, nu e scump deloc si ajunge ok, am trimis scaun de masa si a ajuns intreg



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Buna dimineata !!!

Astazi da Bebestrumpf cafeaua si o prajitura ceva

BEBESTRUMPF

Sa fii sanatoasa draguto si sa te bucuri de minunile tale de fetite


Pe unde umblati tufete dragi ?? gata cu sarbatorile, a inceput un nou an, haideti sa-l petrecem impreuna




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

La multi ani Bebestrumpf!!!
sa ai o zi minunata, sa gasesti cadoul potrivit si sa chefuiesti dupa plac



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

LA MULTI ANI Oana! Sa fii fericita, iubita, sa ai o viata numai zambete si voie buna! Si sa ai parte de o nastere usoara si un bebic sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Oana!

Noi am pregatit camera pt venirea lui bb Victor! Mai am mici kestii de facut (cu pauze lungi si dese, desigur), dar in principiu totul este gata! Spalat, calcat, dezinfectat!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 34+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput