Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Buna fetelor si La Multi Ani! Fie ca 2013 sa va aduca bebelusii mult asteptati!

Am sunat azi la Fundeni si mi s-a zis ca Dr Uscatescu nu e la spital pana pe 5 februarie
Cred ca ma duc oricum pentru analize saptamana viitoare, chiar daca nu e dansa acolo. E prea mult sa mai stau inca o luna tot pe Clexane de 0.4 fara sa verific ddmerii, antiFXa, Fibrinogen si tot restul.



27+ Anna
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

, am fot la mama sia colo nu am net!!
ma pun pe din urma sa vedem cu noutati mai sunt! poate v-ti mai anuntat pt listuta de testare careva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

Buna fetelor!
Va doresc un an nou cu multa sanatate, liniste si implinirea tuturor dorintelor!
Eu nu prea am noutati, intampin noul an cu multa speranta ca DD imi va indeplini cea mai arzatoare dorinta.
Mihaelafalt sarcina usoara si multa bafta maine la eco
Ana si Lorena sa va traiasca bebeii, sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei.
Multi tuturor burticilor si viitoarelor burtici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf

Fetelor am fost azi la eco. Suntem bine , avem 7w1d si iam auzit inimioara cum bate. Cand mi-a facut eco asa imi tremurau picioarele, am avut niste emotii, pe care vi le doresc si voua sa le traiti cat mai curand.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot. 7+



felicitari!!!
sa ma molipsesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iubirisca

Buna fetelor,
Sunt o mamica de fetita, de 2 anisori jumate. Am fost aspiranta si redevin optimista pentru bebe 2 de data aceasta. Eu si sotul ne-am hotarat sa incepem "munca" pentru bebe 2 caci am zis sa nu fie prea mare diferenta intre copii.
Scriu cu aceiasi speranta pe care o aveam in suflet acum 3 ani si ceva cand intram pentru prima data pe acest forum.
Ma rog la bunul Dumnezeu sa ne daruiasca bebelusii mult doriti.

Iubirisca, mamica fericita de Cristina Alexandra 04.06.10




bine ai revenit si sa dea domnul k bb2 sa vina cat mai curand!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza fetelor!!!
fac un apel pt !!cine mi se alatura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

neata

ma alatur eu la o .. trebuie sa ma apuc de facut smotru dar n-am nici cel mai mic chef.. :(( Voi ce mai faceti? Eu astept cu nerabdare data de 14ian..sa vedem daca s-a prins s-au nu s-a prins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Buna dimineata..

Sunt o mamica fericita, insa muncim din greu la bebe 2 care intarzie..
Am o fetita de 1 an si 5 luni, de 6 luni muncim la bb 2 ( nu asiduu ca deh , sta mama cu noi, sotu mai are delegatii), insa muncim.. Cu prima fetita am ramas f greu, natural, dar dupa aproape 2 ani.. Tareee as vrea sa reusim acum mai repede, mai ales ca nu vreau sa o dau pe pitik la gradi din vara, ca vreau dferenta mica intre copii, si ca e momentul

Ma primiti in grupul vostru?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Buna dimineata..

Sunt o mamica fericita, insa muncim din greu la bebe 2 care intarzie..
Am o fetita de 1 an si 5 luni, de 6 luni muncim la bb 2 ( nu asiduu ca deh , sta mama cu noi, sotu mai are delegatii), insa muncim.. Cu prima fetita am ramas f greu, natural, dar dupa aproape 2 ani.. Tareee as vrea sa reusim acum mai repede, mai ales ca nu vreau sa o dau pe pitik la gradi din vara, ca vreau dferenta mica intre copii, si ca e momentul

Ma primiti in grupul vostru?



Cea mai fericita de Elena (24.08.2011)



bine ai venit!!iti doresc o sedere cat mai scurta si drum usor spre odisee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui angy_angela

neata

ma alatur eu la o .. trebuie sa ma apuc de facut smotru dar n-am nici cel mai mic chef.. :(( Voi ce mai faceti? Eu astept cu nerabdare data de 14ian..sa vedem daca s-a prins s-au nu s-a prins


netaza!!
deci inca o candidata, te trec in listutza!!
ar fi si pacat la cate fete suntem sa fie o listutza asha scurta, in definitiv fiecare luna este speranta noastra pentru indeplinirea visului!

Mergi la inceput