Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor am fost azi la eco. Suntem bine , avem 7w1d si iam auzit inimioara cum bate. Cand mi-a facut eco asa imi tremurau picioarele, am avut niste emotii, pe care vi le doresc si voua sa le traiti cat mai curand.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot. 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Felicitari Maria, suntem alaturi de tine . Poate ne molipsim si noi de la tine te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

LA MULTI ANI!

cu mare intarziere va doresc un an nou fericit, sanatate si sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu toate gravidute.

astazi am inceput si eu serviciul, dar inca e liniste, asa ca ma apuc de citit din urma pe forum. Am incercat sa ma detasez putin in perioada care a trecut. N-am reusit in totalitate, dar totusi mi-am mai recapatat putin din optimism.

Va pup si sa aveti o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

Mihaela, sa dea DD sa fie bine totul pana la capat. Asteptam vesti bune maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

La multi ani celor sarbatoriti azi!!!
felicitari pentru eco Maria, tinem pumnii in continuare, sa fie totul bine pana la capat!
bafta Mihaela la eco! te asteptam cu vesti bune!!!
eu azi sunt z3 , mi s-a reglat frumos cm dupa nastere, 30 zile, dar cam abudent zic eu in fine. vedem pe parcurs.
va pup si o zi frumoasa!

in 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!


mami de Dienutza 5 ani
si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna dimineata fetele
ce mai faceti? cum a fost vacanta?
in capitala ninge asa frumos
va doresc un inceput de an mai bun cu multa sanatate.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubirisca spune:

Buna fetelor,
Sunt o mamica de fetita, de 2 anisori jumate. Am fost aspiranta si redevin optimista pentru bebe 2 de data aceasta. Eu si sotul ne-am hotarat sa incepem "munca" pentru bebe 2 caci am zis sa nu fie prea mare diferenta intre copii.
Scriu cu aceiasi speranta pe care o aveam in suflet acum 3 ani si ceva cand intram pentru prima data pe acest forum.
Ma rog la bunul Dumnezeu sa ne daruiasca bebelusii mult doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ileana.M spune:

Un an minunat sa aveti! Sa va aduca Doamne, Doamne bebeii mult visati! Va doresc multa liniste si putere sa treceti usor si cu zambetul pe buze peste orice v-ar astepta in cale.

Mutatii:
- PAI 1 4g/4g homozigot
- MTHFR C677T heterozigot
1 sarcina oprita in evolutie 11 saptamani (02.06.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

LA MULTI ANI!!! o micaFELICITARE
Va doresc tot ce-i mai bun si mai frumos pe lume.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mph2012 spune:

LA MULTI ANI !!! VA DORESC UN AN PLIN DE IMPLINIRI SI TOT CE VA DORITI. DOMNUL DUMNEZEUL NOSTRU SA NE AJUTE PE TOATE SA NE TINEM PRUNCUL IN BRATE!

Mergi la inceput