Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

In cazul in care nu ati vazut subiectul,va invitam sa donati viata alturi de noi .Miercuri 23 ianuarie 2013 va asteptam la centrul de Transfuzii din Bucuresti.
Aici este subiectul http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176383&whichpage=5

Multumesc

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

buna!!tocmai ce m-am intors de la dentist!!!am scapat de maseaua de minte!!!

deci nu-mi ramane decat sa aseptam zilele de dupa menstra sa ne apucam de !!!




kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
fluturashul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!




super kmy, acum puteti sta linistiti .multa bafta luna asta si urmati retetele de succes ale proaspetelor mamici, un pahar cu vin, pressed si relaxare totala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

vin avem din productie proprie, cu gelul stau relax k eu si asha is prea "umeda"!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

superrrr kmy.. mult succes luna care urmeaza ,sa spargi tu gheata sa ne molipsim si noi dupa aceea :) Apropo de gelul acela..de unde as putea sa-l cumpar?? k eu chiar am problema cu uscaciunea..si cred k mi-ar fi de mare ajutor va pe toate aspirantele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

uite link-ul:

http://www.babystart.ro/preseedw.html


este vb despre preseed!multe il recomnanda!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black

uite link-ul:

http://www.babystart.ro/preseedw.html


este vb despre preseed!multe il recomnanda!!!!

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
fluturashul mameifetele mele de suflet
Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!

De cine e produs si ce contine? Ca pe site nu sunt multe detalii despre produs ori daca e "sa intre in contact intim cu mine" as vrea sa stiu ce contine. Ce s-a intamplat cu banalul durex? Recomandarile medicale pentru reluarea vietii sexuale dupa nastere sunt sa fie implicat si un lubrefiant pe baza de apa. Mie mi-a intarziat CM sper sa nu am surprize. Cel putin nu asa de repede.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

Misto, habar nu aveam de site-ul asta.. Merci mult de tot.
Iarina cik lubrifiantii de pe piata contin nu stiu ce substante care in contact cu sperma ar putea sa-i "ucida" :) De aceea cik nici saliva nu este indicata daca cumva te simti mai uscata.. Acum nu stiu care o fi adevaru dar merita incercat acest lubrifiant special ptr cele care au probleme cu uscarea "dansei" :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am inteles de la fete ca acest librifiant se"transforma" intyr-un fel de dop dupa raport si asha musafirii raman inauntru mai mult timp facilitand astfel fecundarea


sa ma corecteze cine l-a fol daca vb prostii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Atunci eu cel putin ma simt in siguranta pt ca am folosit din cel care ii ucide pe gigei. Mai tarziu e interesant lubrefiantul acesta daca actioneaza pe post de dop. Fetelor sotii tre` sa fie veseli ca e durex sa preseed importanta actiunea.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Iarina, "banalul durex" contine spermicide, deci nu este bun in preconceptie pt ca omoara spermatozoizii.. Pe piata exista doar 3 tipuri de lubrifiant bune pentru cand vrei sa ramai si ai probleme de lubrifire. Unul dintre ele Preseed.
Kmy, e bine ca ai scapt de maseaua de minte. Cat timp ai de cand ti-ati scos steriletul? De care ai avut?

Mergi la inceput