Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Toni, ce bine ca ne-ai mai scris
La multi ani!! si bravo pentru evolutia Ilincai!! Va fi bine si in continuare, cu siguranta! Iti doresc un an nou cu multa sanatate si numai bucurii alaturi de comorile tale!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Toni-ma bucur ca ti-ai facut timp sa ne scrii despre voi,nu-i usor deloc cu trei copii.Felicitari ptr progresele Ilincutei-ma bucur sa aud vesti bune,cred ca in casa voastra este o armonie si veselie tot timpul cu asa mici strengari.Sigur o sa fie bine si la celelalte controale cat despre greutate ,o sa recupereze ca are vreme.
Te pup si sa ne dai vesti bune cat de curand.Un an nou plin de bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

La multi ani tuturor mamicilor si bulgarasilor! a fost un an deosebit, trait la extreme, din toate punctele de vedere: am experimentat bucuria primului zambet, a primei rostogoliri si a primilor pasi, am avut nopti nedormite, dinti care ne suparau, momente in care ne-am luptat cu febra sau mucii. a fost un an pe cinste!
toni - ce bine ca ai intrat sa ne tii la curent! felicitari pentru progresele ilincutei si asteptam sa treceti si de ultimul "hop". si pe n0oi ne supara burtica din cand in cabnd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

LA MULTI ANI 2013!
Bine v-am regasit si aici, locul unde "ne-am cunoscut"

Lali, ma bucur din suflet ca atat tie, cat si lui Andrei v-a placut globul muzical . sa stii ca m-am gandit muuult timp ce as putea sa iti iau sa iti ramana ca amintire multi ani de acum incolo.

Miha, imi pare rau pt bunica sotului. Desi te astepti oricand la varstnici sa se intample asta, niciodata nu esti pregatiti..off Condoleante

Toni Ce ma bucur ca ai scris!! Si ma bucura vestile despre Ilinca. A fost, este si va fi o luptatoare! Ma inclin in fata ei si A TA, mamico si va doresc multe, multe bucurii in familia voastra!

Am inceput anul acesta cu chef de vacante, de plecari, de petreceri. Deja ma interesez sa rezerv bilete pt o plecare la Disneyland, Paris, la inceputul lui iunie (i-am promis Sarei ca o sarbatorim acolo, dar in mai nu poate Doru sa plece..). Vreau sa mergem si in Cipru, prin septembrie (Miha, veniiiiim!). Si as vrea sa dam o "fuga" prin Portugalia (doar eu si Doru).

Va pupa cu drag o mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

LA MULTI ANI 2013!
Din coltul mic si negru unde m-am asezat cumintica va transmit tuturor sarbatoritilor din ultima perioada multa sanantate si numai ganduri de bine.
Am postat de Craciun un mesaj de pe tel dar din cauza reclamelor nu s-a incarcat.... la calculator nu prea am mai avut acces.

Noi de Craciun am fost plecati la socri la Bacau, iar planurile pentru revelion de a ajunge in Buzau in zona Siriu au cazut asa ca am facut un frumos si linistit revelion in familie in Bucuresti. Am fost cu Alex in P-ta Constitutiei la focul de artificii, dupa care acasica, la o fripturica...

Mihaela condoleante!
Bulinuta ce a iesit la urocultura si cum mai sunteti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multi anisori Sara!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna dimineata ...pe la pranz cum vad ca nu a dat nimeni cafeaua azi, o dau eu.
La multi ani pt Sara , sa cresti mare ,sanatoasa si norocoasa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

multumim de cafea... am si uitat de ea... ma duc sa imi recuperez de pe undeva CANA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:


La multe lunite frumoase!
Adela Alexandra si Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Alexa- se vede ca nu bausem cafeaua,noroc cu tine ca uitam sa felicit bulgarasii de azi.La multe lunite frumoase ptr Adela si Cristian -sa cresteti mari sanatosi si norocosi.

Mergi la inceput