Aspirante optimiste(816) Felicitari noii burtici!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor acum mi-am facut Clexanul SINGURA( sotul imi este plecat la footbal) , nu e asa de rau . Eu sunt o Fricoasa , dar orice lucru are un inceput. .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui MariaBcf

Fetelor acum mi-am facut Clexanul SINGURA( sotul imi este plecat la footbal) , nu e asa de rau . Eu sunt o Fricoasa , dar orice lucru are un inceput. .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor va invit la o

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

hop si eu la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Kmy ce o sa faci in continuare, o sa iei utrogestan din ziua 16-25? La mine acest tratament a prins din prima luna.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

da, am sa fac si asta, mai ales k la Iustin am luat 7luni dn 9 utrogestan cate 5-6 pe zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Kmy eu am luat cate 100 mg dim si seara , le-am baut.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

Neata si de la mine, un pic mai tarzior. Sunt si eu pe aici, va citesc, dar n-am nimic nou de declarat.
Kmy sa fie cu noroc data viitoare.
Eu cred ca am ovulat zilele astea, nu stiu sigur, ca luna asta nu am mai avut chef sa fac nici macar un test.
Astept sa vina sarbatorile si o sa incerc sa ma detasez un pic ca am mare nevoie. Acuma sa vedem daca imi si iese

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mph2012 spune:

buna fetelor,
eu am vesti proaste si luna asta ................in sensul in care a venit c.m. la fix, nu m-a amagit deloc. Sunt dezamagita si ma simt goala pe dinauntru si ma tem ca totul se va transform intr-un cosmar.
pupici multi....toate cele bune voua macar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

mph imi pare tare rau. Incearca sa vezi partea plina a paharului: pana de sarbatori scapi de cm asa ca te poti apuca din nou de treaba. se zice ca e o perioada buna ca e lumea mai relaxata.

Mergi la inceput