Delfinasi jucausi de iulie-august (96)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

la multi ani Alice sa fii sanatoasa, sa te bucuri de copilasi si sa ai niste sarbatori minunate!
la multi ani si pt ANA de otilia sa cresti mare, sa fii sanatoasa si voioasa(scuze de intarziere:))
Paula, ce bine de tine ca raul sta la bunici si ii place...
Tudor a ramas la bunici la camulung si de duminica de cand l-am lasat acolo plange intr-una, nu mananca, nu doarme, mai e si blnavior cu muci si tuse, il sacaie si 2 masele de sus care tre sa-i pocneasca:( speram sa se mai obijnuiasca acolo. noi stam ca doi cuci, e atat de pustie casa fara el si liniste si curatenie, abia astept sa se faca vineri sa ma duc la el!
diseara am zis ca fac o fasolica de post, maine ies cu cotul la film, the hobbit, iar joi o sa mergem dupa cadouri pt tudorel.
va pup mamici dragi, sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Alice, multa sanatate si reusite in viata!
Sa stii ca te admir ca esti o mamica tanara si asa echilibrata, te dedici copiilor tai si esti o fire optimista.

Cris, Corina, astazi e ziua Anei. Ce simpatice ati fost cu intarzierea Cred ca v-a indus Crissy in eroare ca a ea a urat in avans
Corina, nu sta nostalgica. Profita ca ati ramas singurei si rezolva alte treburi.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

onimir, mai poti incerca si: sa il pui sa sufle intr-o lumanare sa o stinga + sa taiati bucatele mici de hartie, le puneti pe o farfurie si sa il incurajezi sa sufle in ele ca sa zboara. O sa il si amuze si face si exercitii.

Cristinuta, imi pare rau cu magazinul. din tot sufletul iti doresc sa gasesti o varanta ma buna

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

La multi ani Alice! sa fii iubita si sa ramai mereu asa plina de viata cum esti acum!
la multi ani Ana de otilia!
La multi ani Sebastian de lalala13,sebastian de Dragaica. azi se sarbatoreste sf mc Sebastian!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

La multi ani Ana de Otilia!

La multi ani mamica Alice!
Noi astazi avem serbarea de Craciun;am emotii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Pe prima pagina asa apare- ca Ana de Otilia e din 16 ( eu am trecut datele, ori am scris eu gresit, ori asa am si eu in fisierul meu-verific mai tarziu, ca acum scriu de pe tel, culc copilul). No, atunci la multi ani inca o data frumoasa Ana!!!

La multi ani si pt Alice, tinerica noastra!!! Si eu sunt una dintre mamicile care iti admira optimismul si devotamentul, si iti invidiaza varsta... Sa fii sanatoasa, iubita, fericita, sa ai parte de impliniri si bucurii!

Ochidut, ma enerveaza un pic si pe mine ca nu merge magazinul. In general cei care intra in magazin isi cumpara ceva, si revin. Dar tre sa intre mai multa lume, ca altfel nu e bine. Acuma asta e, astept sa se elibereze ceva spatiu care sa-mi fie potrivit.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

La multi anisori, iepuras coconas! Micuta Ana, sa cresti mare si sanatoasa!

La multi ani, Alice! Sanatate, dragoste si impliniri de acu' la 100 ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Salutare
La multi ani Ana!!!
Sa cresti mare si sanatoasa!!
La multi ani Alice!!
Si tu sa cresti mare, sa fii sanatoasa si ai paret de tot binele din lume!!

Si hai da-ne tort si de baut!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 10+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Corina, daca ar fi dupa Raul, nu ar mai veni acasa. Mosu (tatal meu) e viata lui. Si invers. Si eu am fost la Hobbitul. Mi-a placut filmul, mai ales efectele si cum e realizat, ca povestea e pt copii...

Cristina, important e sa nu lucrezi in pierdere...restul se va aranja de la sine.

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 10+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

sunt atat de fericita! Mi-au venit cartile comandate! Ma uit la ele si ma oftic ca am mult de lucru, dar termin eu si actele astea.

paula, pe cand mai mergi la doctor?

Mergi la inceput