Delfinasi jucausi de iulie-august (96)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Haha, Bumblebee, si eu am un cos in varful nasului :))) Ioi, sa nu crezi cumva ca ce am zis eu cu colindatul facea referire la tine, Doamne feri, nu facea referire la nimeni. Doar ziceam ca toata lumea tot il intreba pe vlad daca stie colinda, sa o zica, sa o zica, apoi daca el nu vrea nici nu insist. Il intreb, ii spun ca daca vrea sa cantam o cantam impreuna. Am mai patit de vreo 2 sapt sa ii zica vaaaai, dar asa baiat mare si stai in brate la mami... No, de parca ele il cara...

Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


Draga mea, nu ma gandeam la apropouri, dar e drept ca exista si oameni care innebunesc copiii cu comenzi..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:


Va doresc din tot sulfetul liniste, caldura in suflete, minte limpede, rabdare din plin, dragoste multa, sanatate si tot ce va doriti!
Va imbratisez cu drag si va sarut de 2013 ori!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Ce mi-a placut urarea ta Alina!!!!
Va doresc Un An Nou Fericit si tot ce va doriti in 2013!!!

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 12+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Va doresc si eu sa aveti un an nou minunat, cu sanatate si impliniri!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

eu va doresc, mamici dragi, tot binele care mi-l doresc si mie . sa fiti vesele, optimiste, sa-l primim pe 2013 ca pe un an minunat in care ne vom implini multe din dorintele lasate deoparte in ultimii ani.

va pup tare tare si va iubesc. LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

La multi ani in 2013!!! SA fie cel mai bun an de pana acum pentru toate, pe toate planurile!!! Hai sa ciocnim un pahar!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

vin eu la un paharel, Cristina! ca am ramas singura pe baricade, cu burta prea-plina , Florin a adormit la protv, Maria citeste o carte si Isa canta... ceva, a somn (ca-s in pat amandoua). mie mi-e frig in fustita asta si-n danteluta, desi m-am pus langa soba. ma duc sa mai iau o prajiturica si sa butonez tv, ca n-am mai facut-o de luni de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Dau eu cafeaua in noul an.

Pana la urma nu mi-am luat rochita, ca era prea scurta si burtoiul facut de craciun se vedea prea tare! Pana la urma blugi... Au venit o pereche de fini, am mancat toti 4 de am rupt normele.am terminat tot platoul de aperitive ( 20 clatite cu carne si 20 baghete, plus branzeturi). Am terminat somonul cu cartofi si legume. Deci cine vine azi primeste ciorba si prajitura, atat mai am. In fine, concluzia e urmatoarea: am pus 2 kile pe mine de sarbatori!!!!! Ioi, si tot eu tb sa le dau jos :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!

hai ca incepu in an nou; sa vedem cum o merge! momentan e bine, fetele mele se joaca frumos (adica nu tipa, nu urla si nu se trag de par). Eu beau cafeaua, cu laptopul in brate (ceea ce e rar). Barbatu' doarme. Ce mai! Suntem fericiti cu totii.
Rebeca nu a vrut sa doarma peste noapte de focul artificiilor, asa ca seara in 2 cu barbatu' fu o seara in 3. Hihi! Poate alta data!

Va pup cu mare drag!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

cris, vin eu la cafea!! si la praji , as manca intruna...

adriana, deci... semne bune anul are

Mergi la inceput