Lorena are nevoie urgent de transplant!Avem paypal

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Acum am platit 20 ron ptr 2 produse de la bazar.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Iti multumim mult, ancadragoman.
O sa-l rog pe Ciprian sa ne confirme plata.

Familia Lorenei va doreste ca Noul An sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri pe toate planurile!
Suntem increzatori ca 2013 este anul insanatosirii micutei Lorena, ca ne va putea zambi in continuare si ca acest micut ingeras va avea sansa sa-si cunoasca viitorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Lorena a facut o hemoragie si sa impus de urgenta operatia, am vorbit mai devreme cu Ciprian si mi-a spus ca in maxim o ora pleaca cu o ambulanta de la Sumrd - in Germania - Regesburg unde sunt deja asteptati . Ciprian zice ca vor avea in jur de 10-11 ore de drum daca totul merge ok.

Doamne ajuta sa fie bine si sa ajunga cu bine.


edit: Andrea, te astept sa ne mai spui despre starea Lorenei daca tu ai vorbit mai mult cu ei, eu am vorbit cu Ciprian care este acum pe holul spitalului asteptand sa o pregateasca pe Lorena in ambulanta.



blog
proud
"Distinctia intre trecut, prezent si viitor este numai o iluzie ce persista cu incapatanare" Albert Einstein



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Nu am aflat mai multe. Stiu doar ca intreaga familie e ingrijorata. Am inteles ca pentru transportul aerian li s-au cerut 15ooo euro!!! Mi se pare de necrezut! Speram sa ajunga cu bine si sa reziste Lorena pe drum.
Ciprian ma va mai suna maine cand vor fi acolo. Din pacate el trebuie sa mearga cu masina personala deoarece o lasa in ambulanta doar pe mama. Din cate mi-a spus, el trebuie sa plateasca si benzina ambulantei si cazarea si masa personalului medical si inca nu stie daca i se vor returna banii.
O sa va scriu de indata ce aflu ceva nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Oh, multa sanatate Lorenei si sa reziste pe drum! Din pacate Regensburg e departe rau de mine, eu stau in nord .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Ne rugam pentru micuta Lorena

Andreea: ce vesti mai ai?




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Sper ca Lorena sa fie cat mai bine in curand!

Buli a trimis 20 eur in contul paypal

Am rugamintea sa imi spuneti daca e nevoie de transfer, dureaza cam 3 zile pana banii ajung in contul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrea_ spune:

Lorena a ajuns cu bine la clinica din Regensburg si am inteles ca starea ei medicala e mai stabila.
Ciprian a ajuns si el la cateva ore dupa Lorena deoarece pe el l-au mai oprit organele de politie la granite dar pe ambulanta o lasa mai usor sa treaca.
Lorena e internata la terapie intensiva si parintii o pot vizita doar in anumite intervale orare. Astazi i s-a prelevat sange pentru analize. Speram ca totul va decurge bine si ca vor putea efectua transplantul cat mai repede.
Va multumim pentru gandurile si rugaciunile voastre, pentru suportul financiar de care au atata nevoie, dar si pentru suportul moral.

@Buli - iti multumim din suflet pentru donatie

Roxanaz, iti suntem recunoscatori si tie pentru ajutor. E ok transferul si peste cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Ma bucur, ca au ajuns cu bine la clinica, Doamne ajuta in continuare!

Andreea:daca mai ai posibilitatea, te rugam si eu cu o confirmare pe 20.12 am depus 30 de lei, pentru un produs la bazar.




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne ajuta in continuare puiul mic



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena

Mergi la inceput