Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi.....
lidia la multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

poftiti la cafelutza

Lidia, la multi aaaani!!!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Lidia la multi ani!!!!!! Cum te descurci cu puiutii?

Spre disperarea lui Alex am ajuns cu pruncii la scoala

Mada multumim de cafea. Eu sunt cam nedormita ca Vic a facut febra mare azi noapte si il mancau tare rau bubele. L-am tot tinut de maini sa nu se scarpine.

Mada, Delia

Deci toata lumea da atac la Lidl, eu n-am ajuns ca mi s-a rupt un lant de la roata si batea asa de rau ca mi-a fost frica sa nu strice ceva.

Yasmi m-am gandit la tine ca si eu am avut aseara musafiri.

Delia sigur o sa aplic reteta de la tine, ma simt tare rau si acum.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Somleac, Doamne cat de frumos ai scris.Imi vine sa plang nu alta.Acelasi lucru ne- a in ata mama le noi ,iar eu am o rela#539;ie extrem de speciala cu sora mea,Bv tie ,jos palaria.Esti o super mama.
Lidia la multi ani mami si din partea noastra.Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta frumoasa.
Lavi,cam astea sunt pre#539;urile la noi.Acum vreau sa ii iau printului costum de schi,sa vad ce pre#539;uri au la Decathlon ca el nu are nimic a#537;a gros.Daca nu am atāta a#537;a bine cu banii poarta din ce am primit si din anii trecu#539;i ce ii mai vine.
Azi inauguram cizmele pe z#259;pad#259;.Sunt curioasa ce reac#539;ie va avea.
Am un combinezon primit,e mov el rozuliu,dar sper sa ii vina sa iesim amandoi,ca de miercuri daca incep munca ,nu voi mai fi cu el.Sunt fericita si pe de o parte trista.
Va pup dulce pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somleac
aseara mi-au venit vecinii, unii cu placinta cu branza si ceilalti cu alta praji...eu cu placinta cu dovleac...si ceilalti vecini cu 4 l de vin fiert cu scortisoara ne-am facut impreuna planurile de Craciun...asa "in familie"

la noi au fost -16 grade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neata!!!
La multi ani Lidia !!!! si aici....azi mi-am facut de cap ..de la 7.30 bantui pe fb..am pussi o poza..ha ha..dar aia de coperta vad ca nu a vrut sa se lipesca
off..dupa ce ca scriu eu aiurea..vad ca nici bara de spatiu nu mai tine cu mine....o simt lipicioasa ,cred ca a umplut-o A cu ceva suc de la mandarine

Yasmi am primit si eu danonino...am scris in ziua aia..dar a venit A si mi-a inchis calculiciul de la buton si nici ca am mai reusit sa revin

Andreea felicitari pt job..nu am citit din urma unde te-ai angajat dar iti dorescsa fie bine !...si printul sa poatre cizmele cu placere..sa nu se teama de zapada..cam scumpute zic si eu..eu am luat de la deichman....azi le probam si noi..desi le-am incaltat si pe timp uscat..nu mai aveam rabdare...am zisdaca tot nu mai vine vremea uda sa le incaltam ca ne raman mici...hi hi...

despre noi nu prea avem cu ce ne lauda....decat ca ne facusem fund rosu ca al mainutei aleia de la zoo...biata A se oparise rau de tot..dela niste scaune noi/apoase....pe care nici panaacum nu imi dau seama de la ce le-a facut..singura mea banuiala a fost ca i-am dat cateva bucatelede miez de paine cu zacusca....dar oare de la alea sa sestrice la stomac ,basca sa se si inrosesca in halul ala....parca o batusem cu urzici la fund dupa primul scaun....bine caam dres-o cu ulei sanosan..turnam cu sticla..acum nu mai are decat pe un picior unde a stat mai mult elastecul de la pamp..da de regim nu vrea sa pape si sunt in pom cuideei de papacaresa o faca sa se mai stranga la burtica

in rest vb ff mult si din ce in ce in propozitii..o da si in shmecherisme....am reluat pipi la olita....dar doar dimineata..ii pun desene in camera si sta cuminte pe olita pana face....

azi speram sa prindem si o iesireafara ,caam ceva treaba eu..apoi sedinta cu parintii la scoala...

alte noutati nu am...poze nu am....in picasa nu pot intra..adicaintru dar nu pot vedea poze


curat nu mi-am facut...bradul nici atat...imi e si frica ca-l pune A la pamant din prima clipa...cadouri nu am luat...as vrea sa ma teleportez dierct pe 1 februarie....asta ca sa scap si de sarbatoritii din ianuarie si sa fiu si mai aproape de primavara

va servesc cu o cafea la ibric....si va doresc o zi calduroasa ....off ma tzaraie cineva... fara exceptii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna dimineata
mandreeac super si vb mamei mele servici usorrrrrrr

lidia la multi ani!

pe toata lumea fug ca ma treaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

andreea, wow de miercuri incepi? Cum faci cu puiu' mic? cine sta cu el? scuze daca ai mais pus si nu am fost atenta

deea, felicitari pentru olita! Noi azi dimineata ma stat pe olitza muult si bine si nu a facut nimic, i-am pus chilotii, am intrat in bucatarie, a ajuns pana la masa, s-a sprijinit de ea si a facut pipi peste o ora incercam din nou olitza

somleac

laura, cum mai esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, am cautat pozele cu zapada..dra nu le-am gasit. Bine ca acum am si eu pe geam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada mi-ai cerut si am pus 2-3 poze cu zapada...nu sunt prea profi...facute asa in fuga

Mergi la inceput