Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Chiar daca eu nu am participat la Moshul forumistic in acest an, l-am avut si eu pe al meu. Ii multumesc pentru gest, pentru ginduri, pentru bunatate si pentru colierul splendid pe care mi l-a trimis.

PS. Nu vreau sa fiu rea, dar Silvi mi se pare un pic nepotrivt fata de celelalte tufete sa spui ca Moshul tau e cel mai frumos si mai tinar.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis




ina, sper ca nici o alta fata sa nu se supere pentru remarca mea. nici vorba de vreo intentie rea. pur si simplu cand am descoperit mosul mi-a venit in minte cantecul ala cu "mosule ce tanar esti..." si am impresia ca olga este oricum cea mai tanara dintre noi, la propriu si in plus sa spuna careva ca nu este si frumoasa.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Avem Stefanei si Stefanele de sarbatorit astazi?

La multi ani!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 32+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

La multi ani cu sanatate, Stefan (de Ramona)

Sa fii fericit si protejat spiritual!

La multi ani si voua, Stefanilor si Stefaniilor (care nu imi ies acum la socoteala)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Desi stiu ca pe multe nu va (mai) intereseaza, pentru ca am citit pe prima pagina cine mai e in asteptare de bebe, va spun ca Monica a nascut tot prematur un baietel. Am citit pe fb. Acum sunt bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Greu cu trezitul dimineata !

Daca mai doriti cafea, va ofer cu drag si cu o felie de cozonac langa


Monnvas ma bucur ca ati petrecut bine , distractie placuta in continuare !


Eu diseara ma apuc de bagaje ca maine plecam spre Timisoara, ne-au invitat prietenii nostri la ei in drum spre Budapesta si doar nu era sa-i refuzam

Sa aveti o zi asa cum v-o doriti !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

LA MULTI ANI STEFANEILOR SI STEFANIILOR!!!!multa sanatate si prosperitate, o zi frumoasa!

Azi petrecem si noi cu fina cea mare, nepotica si o prietena draga de familie, asa ca fac lista de cadouri

Monnvas, ce tare escapada voastra, sigur Injineru ti-a inseninat ziua ta de nastere!!!ce-as mai colinda si eu asa cu Ari, mai am de asteptat vreo 3 luni si gata livrez ultumul mohican, si scap ma pot zbengui la greu!!!

la ultima echo-vineri, cica bebelina are un kg si ceva, cm nu se stie, si asa facuse urat ca intrase si sotul sa vada , era ff grabita ca ajungea fi-su acasa, n-am prea inteles nimic din ce ne-a zis, doar ca bebe e pozitionat pe dreapta cu capul, si de regula sta pe stanga(Denisa, tu ce zici, e ok?), cu fata iarasi nimik, era intoarsa, ce mi s-a parut fain e ca cica isi tinea cordonul dupa umar, ca pe o posetain rest...tot asa, nici poza, nici semnatura, e ca si cum nici nu am trecut pe acolova dati seama ca de abia astept sa scap de dr asta

hai ca am zis ca am facut cafea multa si am terminat cana deja, fara lapte, hmmmmmmmmmmm dar ce buna e

felicitari bb de Ayla!sa fie sanatos si norocos!

Pisigri tu ce faci? ce-ti fac comorile?tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc astazi ziua onomastica!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Eu diseara ma apuc de bagaje ca maine plecam spre Timisoara, ne-au invitat prietenii nostri la ei in drum spre Budapesta si doar nu era sa-i refuzam



Dixtractie placuta, plimbaretilor!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 32+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

la ultima echo-vineri, cica bebelina are un kg si ceva, cm nu se stie, si asa facuse urat ca intrase si sotul sa vada , era ff grabita ca ajungea fi-su acasa, n-am prea inteles nimic din ce ne-a zis, doar ca bebe e pozitionat pe dreapta cu capul, si de regula sta pe stanga(Denisa, tu ce zici, e ok?), cu fata iarasi nimik, era intoarsa, ce mi s-a parut fain e ca cica isi tinea cordonul dupa umar, ca pe o posetain rest...tot asa, nici poza, nici semnatura, e ca si cum nici nu am trecut pe acolova dati seama ca de abia astept sa scap de dr asta



Bebe, kiar nu e nici o problema ca tine caputzul spre dreapta, nu spre stg... Bebelu'nostru e in prezentatie pelviana, dar oricum asta este cea mai mica dintre problemele pe care le avem.

Noi ne-am evaluat azi din nou, suntem stabili, am mai obtinut 2 saptamani "prelungire".

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 32+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mada, nu ati sughitat aseara ? v-am pomenit ca parte lipsa a echipajului de Budapesta, erati invitati si voi la Timisoara
La anu' sper sa nu va mai tineti de glume si sa veniti cu noi

Ma bucur ca sunteti in grafic !!




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput