Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Ghioceii bolnaviori



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 31+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!
roro, ce frumos povestesti despre piticii tai...ii si vad de mana
multumesc si pentru ca l-ai ghidat pe mos sa ma gaseasca.

novus, sanatate adei!

bebe, sa porti sanatoasa bijuteriile!

dodo, eu v-am admirat deja pozele pe fb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

fug la serbare si va las ceva frumos, cules dintr-o revista de scolari:

ce este un "tata"?-"acel tip care a inlocuit bancnotele din portofel cu pozele copiilor sai!!!!!!!"- poate o stiati remarca asta, insa eu-s cu lacrimile in barba


ps.s.: roro- de abia asteptam sa experimentam si noi ce povestesti tu acolo, greierasii tai sunt de belea!norocoaso!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 26
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ooooo ce ma bucur ca mosul e tare darnic si anul acesta , oare cine trebuie sa mai primeasca cadoul ?


Andiaroro, m-a emotionat micul dejun pregatit de pici





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Sanatate la toti piticii!

Pisigri, la semnatura lui roro sunt datele de natere ale copiilor. E diferenta de 3 ani.

Copiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Copiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.



Se joaca si singura, si cu mine... ma rog, inainte de episodul asta de zilele trecute, care m-a bagat in toti sperietii ma straduiam eu sa o implic in activitati, acum... stand la orizontala nu prea desfasor cine-stie-ce activitati. Dar mai presus de toate CANTA COLINDE!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 31+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Copiii vostri se joaca singurei cand vin de la gradi? Al meu nu, desi cand statea acasa, inainte de gradi, o mai facea. Nu stiu daca motivul e nevoia de a fi cu mine, sau faptul ca se joaca singur la gradi si e satul de asta.



Se joaca si singura, si cu mine... ma rog, inainte de episodul asta de zilele trecute, care m-a bagat in toti sperietii ma straduiam eu sa o implic in activitati, acum... stand la orizontala nu prea desfasor cine-stie-ce activitati. Dar mai presus de toate CANTA COLINDE!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 31+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!



Daaaa si la noi colindele sunt la putere acum !!! ce-i drept si asta vara pe plaja colindam daca bine imi amintesc

Ada se joaca si sigura doar sa fim prin zona, de ex aseara dupa ce am impodobit bradul, eu am mers sa spal pe jos iar pe ea am gasit-o jucand un joc cu zarul, singura , a si castigat !



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Cafeaua e aburinda, haideti sa tocam ceva !!




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

crina se joaca si singura dar prefera cu noi. cand ajungem acasa de la gradi se joaca putin singura sau se uita la desene pana pregatesc eu masa. in rest prefera sa se bage in ce fac eu, la bucatarie sau prin casa, decat sa se joace singura.
in ultima perioada a venit cam in fiecare seara o fetita (a sefei mele)sa se joace impreuna. dar crina s-a cam plictisit si nu o mai vrea. ma prefera pe mine

astazi am petrecerea la serviciu la ora 13.00 dar nu am nici un chef...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Hello!

Raportam si noi o serbare frumoasa, cu sceneta si multe rasete, caldura exagerata, simteam ca lesin acolo, la un moment dat imi amortisera picioarele pe scaunelele alea; o sa pun poznele azi sau maine.
M-a deranjat ca doamnele erau ff pripite si-i cam tragea aiurea de manute iar pe noi tot ne atentiona sa fim cuminti, mai avea putin si ne punea la colt
Era omor la tabara noastra a parintilor, spatiul mic de tot, fiecare cu bunici, matusi si veri, , toti filmau si nu aveau unde sta, mai aparea in prim plan un fund, o mana , un cap, care cum se ridica
Ariana nu a avut emotii deloc, chiar se plictisea, isi punea rochita in cap si statea ca la bar, picior peste picior,; era oleaka plictisita si obosita, nu dormise la gradi- "ca i-a culcat in alta clasa, si nu s-a putut concentra".
Darul Mosului a fost la inaltime: Gheorghe(gagicul lui Rapunzel, penar cu printese, revista cu felinarul Cenusaresei, mosi de ciocolata, ou kinder si un paket cu dulciuri de la gradi:biscuiti danezi, portocale, cioco milka si mini mosi de ciocolata).
Asa, de azi e in vacanta si e fericita ca doarme mult de tot.
o zi faina!

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 26
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput