Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, este chiar aproape de mine..ia sa ma uit eu pe acolo..ca n-am vazut magazinul asta ... In zona aia am "vizitat" doar restaurante

strumph, sa-ti traiasca si surioara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

cica Unirii 45. am incercat atunci un fotoliu cu masaj..., dar costa.... de te usca... oricum iti clatesti ochii....asta nu costa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy , au astia de la \Milka o cioco cu biscuiti mici lipiti de ea..., m-am gandit la tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hello
delia cu biscuiti oreo??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

http://www.milka.de/milka2/page?PagecRef=616&pid=3125&cid=1395 , asta e nou...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

fetelorrrrrrrrrrrr

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CE POARTA NUMELE SFANTULUI NICOLAEEEEEEEEEEE

AS INCEPE CU NIK AL LUI STRUMPH CA ACUM E SI EL ORTODOX SI IL PUTEM SERBA .... deci pt NIK multa sanatate, bucurii si cat mai repede un fratior sau o surioara pt piscoata voastra minunataaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

si PENTRU SOFIA NICOLE de strumph
sa traiesti cu numele
sa ai parte de multe bucurii in viata
sa fii sanatoasa
si sa iti iubesti parintii
multi pupici si multe imbratisari de la antonia si de la petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

mada astept PM-ULLLLLLLLLLLLL
mai sa stii ca si antonia abia de saptamana asta a inceput si ea sa imi cante de mos si sa imi povesteasca de la gradi
cum a inlocuit doamna frunzele cu braduti
pe zana toamna cu zana iarna
etc.
ma bucur enorm ca a inceput sa zica si ea cate ceva si ma bucur si pentru cristi al tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, merci mult caut pana gasesc Mai fetelor cu ciocolata aia... eu am pus 800 Gr de vre-o cateva sapt o dau in balarii cu mancarea. m-am culcat pe o ureche cum se spune ca nu am mai pus nimic chiar daca mai exageram ocazional...si cred ca am exagerat prea des, tb sa-mi revin.
in seara asta mergem ca in fiecare an la unchiul sotului, deci nici o sansa, maine la o petrecere de craciun, sambata la prieteni, duminica la mama...deci abia de luni regim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mada, bea multa apa... si incearca pe cat posibil sa nu amesteci carbo cu proteine... baga doar proteine si legume , eu am incercat si merge...nu se pune... asa experimental... ca la cate kg am....daca ar sti batbatul..., aseara mi-a zis sa-mi pun o rochie peste palton ca-mi intra

Mergi la inceput