Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

La multi ani, doamne si domnisoare! Sa purtati mereu primavara in suflet!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani, doamnelor! Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna seara fetelor,
La multi ani pentru ieri. Sa aveti o primavara minutata.
Noi am ajuns azi acasa, dupa o saptamana in care am stat in Iasi, unde am operat-o pe Diana de polipi.
Legat de hemeopat, medicul Orl-ist din Iasi mi-a zis ca avem un Piatra o doctorita hemmeopat foarte buna, dar nu a stiut sa-mi zica cum o cheama. Cica a lucrat si ca medic, deci daca suna cunoscut cuiva, poate imi spuneti si mie numele ei. Vreau sa o duc pe Didi, caci e posibil ca polipi sa revina.
Va pup si sa aveti un we minunat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Neata! eu sunt racita si stau cu fetele acasa ca si ele sunt la fel. Elisa e cel mai ok. Mariuca e gripata rau si ii mai iese si o masea de minte si o doare rau de tot. Trecem noi si peste asta.
Laura acum caut ceva hainute si maine e sun sa ne vedem.
O cafeluta nu da-ti si voi pe aici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!

Fetelor, am scris si la subiectul de la umanitare dimineata, parintii lui Andrei au primit de la o fundatie toti banii necesari operatiilor de transplant. Va multumesc mult pentru sprijinul si gandurile voastre! S-a rezolvat






Ofera o raza de speranta pentru ochisorii lui Andrei!


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Laura, ma bucur mult ca au reusit sa stranga banutii necesari, sa speram ca operatia va fi un succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

salut!
Laura, ce vesti bune despre baietel! sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si noi ca parinti sa nu stim niciodata cum e o asa suferinta pentru puiul nostru.

Ramona, din semnatura ta deduc ca esti proaspat gravidutza? daca e asa, felicitari, sarcina usoara si bebel perfect.

noi suntem binisor, Denis mai tuseste, nu-i mai trece raceala asta o data, e un fratior bun si intelegator. Antonia creste, e o scumpica si o cumintica.

va urez cu intarziere La multi ani de 8 martie, o primavara frumoasa (sa vina cat mai repede!) si tot ce-i mai bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunflower1979

Ramona, din semnatura ta deduc ca esti proaspat gravidutza? daca e asa, felicitari, sarcina usoara si bebel perfect.



Uite, cine are ochi pentru burticutze suprinde noutatile! Ramona, sarcina usoara! Si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_patra spune:

Buna fetelor,
Multumesc mult de urari. A fost o veste care m-a luat total pe nepregatite, dar cu ajutorul bunului Dumnezeu o sa fie bine.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ramona, felicitari! Sa ai o sarcina usoara!
Ce face Diana, cum e dupa operatie?

Mergi la inceput