Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Mai este un homeopat la care trebuia eu sa merg, doar ca nu mai stiu cum se numeste. Are cabinetul tot in Precista, in spatele magazinului "Vanatorul si pescarul". E impreuna cu un psiholog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

buna dimineata!

Hai la o cafea!

www.dreamstime.com/happy-young-man-drinking-coffee-and-using-a-laptop-thumb15741125.jpg" border="0">


Ce mai faceti? Ce planuri aveti pt we? Cum intentinati sa va sarbatoriti de 8 martie? Noi cand ne mai intalnim?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Indraznesc sa va atrag atentia asupra unui subiect pe care l-am deschis aseara la umanitare:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=177517 Este vorba despre un bebelush din Girov, finutul unor amici de-ai nostri, diagnosticat cu glaucom congenital, ce are nevoie de operatie de transplant de cornee pentru a avea sanse sa nu ramana orb.
Daca credeti ca aveti ceva de donat pt bazar, dar nu aveti timp , ma ofer eu sa ma ocup.

Desigur, nu trebuie sa va simtiti obligate pentru ca am scris eu , puteti trece peste ce am scris mai sus .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Cu drag, pentru voi toate, primii ghiocei din gradina mea din aceasta primavara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Multumim pt. cafea!
Adica ai ghiocei in gradina si eu n-am mai fost la tine de cand era zapada cat juma' de casa? Vaiiiii!!!

O zi faina s-aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Sunt absolut sigura ca o sa gasim ceva interesant de donat pentru micut, la bazar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

'Neata!
Multumim pt. cafea!
Adica ai ghiocei in gradina si eu n-am mai fost la tine de cand era zapada cat juma' de casa? Vaiiiii!!!

O zi faina s-aveti!


(Niciodata sa nu spui niciodata!)






Mai am si niste zapada, sub gard in spatele casei, daca ti-e dor. Eu nu te-am invitat?! Tu umbli fleaura!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Salutare!
Laura - foarte frumosi ghioceii tai, cred ca esti tare mandra . Pentru bazar am sa pregatesc si eu ceva, dar cum sa procedez, pot sa ti le dau tie, le faci tu poze si le postezi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!

Allexa, mi le poti da mie daca nu ai tu timp sa te ocupi. Ne dam intalnire intr-o zi sau "arunca-le" la Laura daca ti-e mai usor. Ce-ti mai fac baietii?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Multumesc . Am sa le pregatesc si te anunt eu cand sunt gata.

Mergi la inceput